profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Gunārs Kosojs: Mēģināt par katru cenu sarīkot sacensības šobrīd nebūtu atbildīgi

Go4speed 08.04.2020 - 15:40 Gunārs Kosojs: Mēģināt par katru cenu sarīkot sacensības šobrīd nebūtu atbildīgi
Foto: Kalvis Zaļaiskalns

LAF Krosa komisija, ņemot vērā Covid-19 vīrusa pandēmijas izraisītos apstākļus, nolēmusi uz laiku atcelt visas maijā plānotās sacensības – Latvijas autokrosa čempionāta posmu Brenguļos, Latvijas rallijkrosa čempionāta posmu Biržos un Folkreisa Vasaras kausa/Krosa komisijas autokrosa kausa posmu Priekulē.

Krosa komisijas vadītājs Gunārs Kosojs: ''Maijā paredzētie pasākumi tiek pārcelti uz vēlāku laiku. Skaidrs, ka mūsu dzīvēs prioritāte ir mūsu un visu apkārtējo veselība un dzīvība. Tāpēc spraukties caur adatas aci un mēģināt par katru cenu sarīkot sacensības šobrīd nebūtu atbildīgi. Jābūt pacietīgiem un jāgaida situācija, kad tiešām jūtam – sacensības var sarīkot bez bažām un kvalitatīvi, ar pulcēšanos pasākumos neapdraudēsim līdzcilvēkus. Pašlaik pārcelto pasākumu norises datumi nav zināmi, jo jāsasniedz tas brīdis, no kura varam sākt plānot sacīkšu norisi. Šobrīd neviens šādu dienu pateikt nevar.”

Latvijas autokrosa čempionāta pirmais posms Brenguļu autotrasē bija paredzēts 16. maijā, Folkreisa sacīkste bija plānota 23. maijā, bet Latvijas rallijkrosa čempionāta posms Biržos tika plānots 24. maijā.

Krosa komisija turpinās informēt par izmaiņām sacensību norisē.

Informāciju sagatavoja:
LAF Krosa komisija

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png