profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Bojā gājis leģendārais autokrosa braucējs Laimonis Sauka

Go4speed 31.10.2019 - 13:54 Bojā gājis leģendārais autokrosa braucējs Laimonis Sauka
Foto: www.rallifotod.eu

Nedēļas nogale nesa traģēdiju autokrosa saimē – ceļu satiksmes negadījumā sestdien dzīvību zaudēja leģendārais Latvijas smago bagiju braucējs Laimonis Sauka.

Kā ziņo autocross.lv, tad Laimonis bija viens no visu laiku spožākajiem Latvijas autokrosa braucējiem, gūstot neskaitāmus panākumus smago bagiju VI grupā. Uzvarām bagātajā karjerā sasniegti desmit Latvijas autokrosa čempiona tituli, divi Baltijas čempiona tituli, kā arī izcilais PSRS čempiona tituls vēl padomju laikos. Sauka sasniedzis gan Latvijas, gan PSRS Sporta meistara nosaukumu.

Laimonis Sauka, šķiet, uz visiem laikiem paliks pēdējais Latvijas čempions VI bagiju klasē. Pēc desmitā Saukas čempiontitula 2001. gadā Latvijas čempionāts smago bagiju klasē vairs nenotika, turklāt Baltijas līmenī VI grupas bagiji tika apvienoti ar VII grupu, veidojot klasi, ko šobrīd pazīstam kā B6000.

Autocross.lv izsaka visdziļāko līdzjūtību meistara ģimenei, un sēro kopā ar daudzajiem draugiem un konkurentiem, kuriem Laimonis bija ne tikai neuzvarams pretinieks, bet arī piemērs, kam līdzināties. Paldies par cīņām, Meistar!

Atvadīšanās no čempiona notiks piektdien pl.12:00 Lubānas Luterāņu baznīcā.

''Paldies visiem, kas atbalsta mūs šajā grūtajā brīdī… Es par savu brāli biju lepns un būšu līdz mūža galam, viņš man iemācīja būt labam, godīgam un, ja vajadzēja izcilam braucējam….Paldies Tev BRĀLĪT…Ja Dievs dos, mēģināšu atgriezties autosportā… vēl taču kādreiz Saukam derētu uzkāpt uz pjedestāla un godināt Lielā Brāļa piemiņu…. vai tad ne tā? Vēlreiz paldies jums draugi par atbalstu un līdzjūtībām,'' raksta Ivars Sauka.
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png