profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Boks ar Grenča bagiju atgriezīsies Eiropas autokrosa čempionātā

Go4speed 04.09.2019 - 20:14 Boks ar Grenča bagiju atgriezīsies Eiropas autokrosa čempionātā
Foto: Jancisko Media

Latvijas autokrosa braucējs Jānis Boks nākamnedēļ plāno startēt Eiropas autokrosa čempionāta priekšpēdējā posmā Sentiņī de Vēras trasē Francijā. Jānis uz starta stāsies ar Justa Grenča šosezon izmantoto bagiju, ziņo autocross.lv.

Boks šogad nav aizvadījis nevienu Eiropas autokrosa čempionāta posmu, pēdējo reizi uz starta stājoties pērnā gada pēdējā sacīkstē Madžorā. Pagājušajā gadā Jānis aizvadīja daļēju čempionāta sezonu, pretendējot uz augstākajām vietām posmos, tiesa, ne reizi nesasniedzot pjedestāla pozīciju. Čempionātu SuperBuggy klasē Boks noslēdza desmitajā vietā.

Francijas posma sarakstos SuperBuggy klasē ir Ervins Grencis, kuram jāturpina svarīgā cīņa par kādu no šā gada čempionāta medaļām. Trīskārtējais Eiropas vicečempions šobrīd izslīdējis no kopvērtējuma trijnieka, taču ar labiem rezultātiem var sasniegt ne tikai trešo, bet pat otro vietu kopvērtējumā. Posmam SuperBuggy klasē pieteikts arī Juris Kuļikovskis, kā arī Buggy 1600 braucējs Andris Kuļikovskis. Sarakstos figurē arī Justa un Kristiāna Grenču vārdi, taču šī, šķiet, varētu būt novecojusi informācija, lai gan vienmēr gribas cerēt uz pretējo.

Francijas sacīkste norisināsies nākamās nedēļas beigās, bet vēl nedēļu vēlāk arī čempionāta finišs Itālijā.
Komentāri
ivo252 05.09.2019 10:10
Ar šo bagiju, kas bildē, Boks noteikti nebrauks, jo tas ir Justa junior bagijs. Boks brauks ar super bagiju, ko Justs izmantoja šīs sezonas sākumā.
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png