profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Justs Grencis no junioriem dodas uz SuperBuggy klasi, Boks šosezon pauzē

Go4speed 24.02.2019 - 14:23 Justs Grencis no junioriem dodas uz SuperBuggy klasi, Boks šosezon pauzē
Grenču bagiji. Foto: No sportista personīgā arhīva

Latvijas sportisti gatavojas 2019. gada Eiropas autokrosa čempionātam. Kā ziņo autocross.lv, tad Justs Grencis dodas uz SuperBuggy klasi, bet Jānis Boks šā gada sezonu pamatā izlaidīs.

Ervina un Justa Grenču komandā šogad pamatīgas pārmaiņas. Eiropas SuperBuggy vicečempions Ervins cīņā dosies ar jaunu Ladislava Hanāka darbnīcas bagiju. Savukārt līdzšinējā tehnika nonāks dēla Justa rīcībā. Līdz ar to 2017. gada Eiropas JuniorBuggy čempions maina klasi, no junioriem uzreiz dodoties un SuperBuggy!

Tikmēr vēl viens spēcīgs Latvijas SuperBuggy braucējs Jānis Boks 2019. gada sezonu Eiropā izlaidīs. Mašīna jau nonākusi jauna īpašnieka rokās Vācijā. Jānis gan pieļauj domu atrast tehniku startam Eiropas čempionāta Latvijas posmā Mūsā.

Par Jāņa Veģera plāniem jau ziņojām – pērnā gada sestās vietas ieguvējs TouringAX novērš tā sauktās bērnu slimības savam Citroen DS3.

Arī brāļiem Jurim un Andrim Kuļikovskiem ir plāni Eiropas sezonai. Andris ļoti cītīgi gatavo tehniku Buggy 1600 klasei, sezonai briest arī Juris ar savu SuperBuggy tehniku.

Māris Līcis ziņo, ka komanda gatavojas cīņām Eiropā, taču aizvadīto sacensību skaitu diktēs praktiskas lietas – noslodze darbā un brīvais laiks: ''Pilnu sezonu nebrauksim, bet tuvākos Eiropas posmus plānojam. Sāksim ar pirmo posmu Vācijā, tālāk vērosim, kā mums ies,” saka Māris.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png