profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Francijā pēc smagās avārijas atgriezīsies Boks, J.Grencis provizoriski Eiropas čempions

Go4speed 11.09.2017 - 11:32 Francijā pēc smagās avārijas atgriezīsies Boks, J.Grencis provizoriski Eiropas čempions
Foto: autocross.lv

Nedēļas nogalē Itālijā, Madžoras trasē aizvadīts Eiropas autokrosa čempionāta priekšpēdējais posms. Kā ziņo autocross.lv, tad SuperBuggy klasē Ervins Grencis guva otro vietu, bet JuniorBuggy klasē Justs Grencis guva svarīgu uzvaru, nostiprinoties kopvērtējuma līderpozīcijā. Tikmēr sensāciju sarūpēja lietuvietis Tautvids Urba, sasniedzot uzvaru Buggy 1600 klasē!

SuperBuggy klasē Grencim otrā vieta aiz kopvērtējuma līdera Bernda Štūbes. Tas lielā mērā nozīmē, ka Ervins ir ceļā pēc Eiropas čempionāta otrās vietas otro gadu pēc kārtas, jo Štūbe kļūst neaizsniedzams. Finālā Ervins vācietim piekāpās par piecām sekundēm, taču tikpat tālu arī bija atrāvies no tuvākā sekotāja, trešo vietu guvušā Džonija Feilāda.

JuniorBuggy klasē Justam Grencim lieliska un ļoti svarīga uzvara. Viņš par trim sekundēm fināla finišā apsteidza savu galveno konkurentu Matveju Furažkinu. Trešais Madžorā – Jakubs Novotnijs. Šobrīd povizoriskie aprēķini rāda, ka Justs jau priekšlaicīgi varētu būt nodrošinājis Eiropas čempiona titulu.

Tikmēr Buggy 1600 klasē spožo sezonu vēl īpašāku padarījis lietuvietis Tautvids Urba. Latvijas līdzjutējiem pazīstamais sportists Madžorā sasniedza savu pirmo uzvaru Eiropas čempionāta karjerā, kas ir lielākais lietuviešu panākums Eiropas bagiju cīņās.

Tikmēr kļuvis zināms, ka Jānis Boks, kurš vasaras sākumā piedzīvoja šausminošu avāriju kartingā, pieteicies SuperBuggy cīņām Eiropas čempionāta pēdējā posmā, kas šajā nedēļas nogalē norisināsies Francijā.


Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png