profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Strauji tuvojas Brenguļu autokrosa un folkreisa superfināls

Go4speed 24.09.2020 - 10:36 Strauji tuvojas Brenguļu autokrosa un folkreisa superfināls
Foto - Klāvs Benefelds, Autocross.lv

Šī gada ekstravagantā, koncentrētā krosa sacensību tuvojas noslēgumam – atlicis viens pasākums. Toties kāds - Superfināls, kas nākamās nedēļas nogalē norisināsies Brenguļu autotrasē. Sestdien jānoskaidro Latvijas autokrosa čempioni, bet svētdien Folkreisa Vasaras kausa ieguvējs un Krosa komisijas kausa uzvarētājs, ziņo autocross.lv.

Pašlaik krājas dalībnieku sastāvs – līdz pieteikumu termiņa beigām vēl ir dažas dienas, skaidrs, ka braucēju pulks būs vēl krietni lielāks. Čempionāta klases pašlaik ne līdz galam piepildītas ar dalībniekiem, taču šobrīd neesot izteiktu ziņu, ka kādā no tām varētu būt mazāk dalībnieku nekā ierasts. Gan čempionātā, gan Folkreisā paredzami arī pāris interesanti pārsteigumi.

Šobrīd Folkreisā novērojama interesanta statistika – no 35 pieteiktajiem dalībniekiem vairāk nekā puse (19) ir šīs sezonas debitanti, turklāt zināms, ka tādi būs vēl. Šī sezona sāk iezīmēt izteiktu paaudžu maiņu tautas sporta veidā. Visas sezonas kontekstā gan šī attiecība nav tik liela – no 78 startējušajiem dalībniekiem pirmā sezona ir “tikai” 27 braucējiem. Taču zināms, ka Brenguļos vēl nepieteikti ir vismaz pieci līdz šim Folkreisā nestartējuši braucēji.


Foto - Klāvs Benefelds, Autocross.lv

Brenguļu Superfinālā būs svarīga matemātika, jo jārēķina būs divas dienas. Pirms šī posma čempionātā zināms tikai viens čempions – Jānis Linde VAZ Klasika klasē sasniedzis jau trešo čempiontitulu pēc kārtas.

Visi pārējie tituli vēl jādala, gan 2000 Super, gan Open 2500, gan Xtreme klasēs. Starp citu, Brenguļu posmā tiks aizvadīts arī šogad izveidotā Latvijas kausa Buggy 1600 klases pēdējais posms. Pirms tā jau nodrošinājis pirmo vietu kopvērtējumā ir Justs Grencis. Jāpiebilst, ka Brenguļos startēs pilnpiedziņas bagiji, kas būs visai unikāls notikums.

Svētdien uz starta jau minētais Folkreiss, kurā trīs kopvērtējuma uzvaras pretendenti. Tāpat nav zināms ne Krosa komisijas kausa Pro, ne Am klases uzvarētājs.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png