Supersprinta noslēgumā pie diviem čempiontituliem tiek Valts Zvaigzne (VIDEO)

Go4speed 08.11.2015 - 18:15 Supersprinta noslēgumā pie diviem čempiontituliem tiek Valts Zvaigzne (VIDEO)

6. novembrī Biķernieku trasē vairāk nekā 100 dalībnieki stājās uz starta noslēdzošajā Rallija Supersprinta posmā. Neskatoties uz vēsajiem laika apstākļiem, trases starta taisnes lielo tribīni pildīja skatītāji, jo daļa no veicamās trases veda cauri kartinga trasei. Gan kartinga trasē, gan izejā uz starta taisni braucēji priecēja skatītājus ar skaistām sānslīdēm, nereti izbraucot arī ārpus tās.

Lielākajā daļā no klasēm šis posms izšķīra sezonas kopvērtējuma uzvarētāju titulus. Pie diviem no tiem šajā posmā tika Valts Zvaigzne, ar uzvarām noslēdzot sezonu gan 4WD+, gan 4WD klasē. 4WD+ klasē Valts Zvaigzne uzvarēja visos trīs braucienos, otrajā vietā atstājot tuvāko konkurentu Vigo Rubeni, kuram šosezon nācās samierināties ar vicečempiona titulu. Trešo vietu noslēdzošajā posmā izcīnīja Ralfs Sirmacis.

4WD klasē otro vietu aiz Valta Zvaigznes sezonas noslēgumā ieņēma Niks Kanders, kuram pārliecinoša otrā vieta arī sezonas kopvērtējumā. Trešais šajā posmā Intars Rezakovs.

RWD klasē sezonas čempions Gundars Tīdmanis šoreiz tikai piektais. Viņš piekāpās gan sezonas otrās vietas īpašniekam Raivim Galviņam, kuram uzvara klasē, gan Gintam Lapsam. Otro vietu noslēdzošajā sezonas posmā izcīnīja Aleksandrs Grīva.

Pie divām uzvarām noslēdzošajā posmā tika Varis Žentiņš - 1600 un 2WD klasē. 1600 klasē tas viņam ļāva pakāpties uz otro vietu kopvērtējumā, apsteidzot Andri Aleksejevu, kuram noslēdzošajā posmā ceturtais rezultāts, sezonā - trešais. Izcīnot otro vietu, par 1600 klases čempionu kļuva Raivo Ozoliņš.

Toms Lielkājis veic trikus Biķernieku mežā. Šajā posmā viņš startēja ārpus ieskaites. Foto: Zanda Kozlovska

Varis Žentiņš savam vicečempiona titulam 1600 klasē pievienoja arī čempiona titulu 2WD klasē, kas notika pateicoties tam, ka uz starta neizgāja līdzšinējais sezonas līderis Modris Žentiņš. Otrā vieta šajā posmā un trešā vieta kopvērtējumā Raivo Ozoliņam. Tikai par vienu punktu kopvērtējumā viņu apsteigt izdevās Sandim Laukšteinam, kurš šajā posmā trešais, bet kopvērtējumā - otrais.

Noslēdzošajā posmā visplašāk pārstāvētajā - 2WD Open - klasē sezonas uzvaru izcīnīt izdevās līderim Aigaram Tīdmanim, kurš noslēdzošajā posmā pirmais, ar divām uzvarām braucienos. Otro vietu izcīnīja Edgars Poriņš, bet trešo - Raimonds Lazdiņš.

4WD Open klasē uzvaru izcīnīja Ints Jeršovs, kuram finišā bija vienāds punktu skaits ar Arti Voicišu, kurš šoreiz otrais. Arnis Alksnis kāpa uz goda pjedestāla trešā pakāpiena, kamēr kopvērtējuma uzvara jau posmu pirms noslēdzošā posma bija nonākusi Andra Brohauza rokās, kurš šajā posmā uzrādīja tikai 8. rezultātu.

VAZ Historic Open klasē laurus plūca Mārtiņš Lagzdiņš, kurš parasti redzams vēsturisko automašīnu sacīkstēs. Otro vietu izcīnīja Raivis Grīnfelds, bet trešo - sezonas uzvarētājs - Ralfs Jānis Grīnfelds.

Visus noslēdzošā posma rezultātus var apskatīt ŠEIT.