Rallijsprintā 'Alūksne' uzvar Mareks Švarcs-Švampāns, Mikus Neško avarē

Go4speed 22.01.2018 - 11:35 Rallijsprintā 'Alūksne' uzvar Mareks Švarcs-Švampāns, Mikus Neško avarē

''Rally Alūksne” ietvaros tika aizvadītas arī Latvijas un Lietuvas rallijsprinta čempionātu pirmā posma sacensības. Pavisam kopā Latvijas rallijsprinta čempionāta pirmajā posmā uz starta izgāja 22 ekipāžas, kurām bija jāveic gandrīz 60 kilometri.

Pēc pirmā apļa trīs posmiem līderi bija Mareks Švarcs-Švampāns un Armands Lūkins ar “Subaru Impreza”, kuriem tobrīd 16 sekundes zaudēja lietuvieši Rokas Steponivičus/Ernesta Globite (''BMW M3''), kamēr trešie bija Edgars Piļka/Igors Sidorovs (''Subaru Impreza''). Diemžēl otrajā posmā avarēja Mikus Neško/Mārtiņš Briedis (''Subaru Impreza''), kuri pēc pirmā posma bija trešie.

Auto pēc avārijas. Foto: Sandis Palma

Atlikušajos trijos posmos Švarcs-Švampāns nedaudz palielināja savu pārsvaru un izcīnīja uzvaru. Otrais finišēja Steponivičus, bet trešais – Piļka. Jāatzīmē, ka pirms gada Švarcs-Švampāns Alūksnē ieņēma otro vietu, piekāpjoties Ronaldam Baldiņam/Ingaram Saknem.

4WD Open klasē pirmais Piļka, 4WD ātrākais bija Švarcs-Švampāns, 2WD Open uzvaru izcīnīja Steponivičus, bet 1600 klasē uzvarēja Kaspars un Zintis Koli.

Pavisam kopā Latvijas rallijsprinta čempionāta pirmajā posmā finišu sasniedza 16 ekipāžas.