profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Igauņu rallija braucējs ar kampaņas palīdzību savāc līdzekļus, lai apmaksātu Ostberga sodu

Go4speed 10.06.2021 - 00:11 Igauņu rallija braucējs ar kampaņas palīdzību savāc līdzekļus, lai apmaksātu Ostberga sodu
Gustavs Krūda

Jau ziņojām, ka norvēģu rallija braucējs Mads Ostbergs par izteikšanos tiešraides laikā, izmantojot rupjus lamuvārdus, kas tika veltīti Pirelli riepām, saņēma 1000 eiro lielu naudas sodu, kā arī viņam šobrīd nosacīti ir atņemti 25 ieskaites punkti, kas tiks zaudēti, ja atkārtosies līdzīgs gadījums.

Pēc šī atgadījuma igauņu rallija braucējs Gustavs Krūda interneta vietnē gofundme.com aicināja fanus saziedot šos 1000 eiro, lai apmaksātu Ostberga sodu. ''Mads Ostbergs saņēma 1000 eiro lielu naudas sodu par lamuvārdu izmantošanu. Mads bija emocionāls un parādīja faniem savas patiesās sajūtas, kuras mēs visi novērtējam. Mēs uzskatām, ka par to sodīt Ostbergu ir smieklīgi, un mēs vēlētos palīdzēt viņam samaksāt šo soda naudu. FIA nav šādas problēmas F1 intervijās. Nekad nemainiet Ostbergu,” teikts vietnē, kur fani tika aicināti palīdzēt samaksāt Ostberga naudas sodu.


Mads Ostbergs

Trīs dienu laikā 61 fans naktī uz ceturtdienu kopā saziedoja 1030 eiro. ''Misija izpildīta. Paldies visiem, kuri ziedoja, jo mums kopā izdevās savākt 1000 eiro. Sazināšos ar Ostbergu, lai nodotu viņam šo naudu, kā arī viņam nosūtīšu ziedotāju sarakstu,'' saka Gustavs Krūda, kurš pats ziedoja 25 eiro, bet viņa brālis Karls Krūda – 50 eiro.

Šo atbalstu novērtēja arī Mads Ostbergs. ''Tas ir neticami. Šī ir viena laba lieta no tā visa, kas notika. Esmu pārsteigts par to siltumu, ko izjutu no rallija sabiedrības, no plašsaziņas līdzekļiem un no cilvēkiem WRC iekšienē. Samaksāt manu sodu – tas ir vienkārši fantastiski un es to ļoti novērtēju. Mīlu to sajūtu no faniem, kad tiec novērtēts. Esmu laimīgs, fani ir priecīgi un visi ir laimīgi, kad viņiem ļauj būt cilvēkiem.''
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png