profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

WRC piloti sāk gatavošanos Beļģijas WRC rallijam

Go4speed 20.10.2020 - 12:38 WRC piloti sāk gatavošanos Beļģijas WRC rallijam
Foto: Honza Fronek

No 19. – 22.novembrim norisināsies septītais pasaules rallija čempionāta (WRC) posms, kas pirmo reizi notiks Beļģijā, Iprā. Šis asfalta rallijs, kas atšķiras no citiem iepriekš WRC brauktajiem asfalta rallijiem, gandrīz visiem pilotiem būs jaunums.

Lai labāk sagatavos šim posmam, vairāki WRC braucēji un komandas uzsākušas gatavošanos šim rallijam. Šajās brīvdienās Beļģijā norisināsies South Belgian Rally 2020 rallijs (152 km), kurā dalību apstiprinājuši Kreigs Brīns un Ots Tanaks (abi ''Hyundai i20 Coupe WRC''), Mads Ostbergs (''Citroën C3 R5''), kā arī starta sarakstā ir Nikolaja Grjazina vārds (''Hyundai i20 R5'').


Foto: Marcin Snopkowski

Tāpat šajās brīvdienās Beļģijā norisināsies Hemicuda rallijs (88 km), kurā, savukārt, dalību apstiprinājuši tādi piloti kā Elfins Evans un Sebastjans Ožjē (''Toyota Yaris WRC''), Ole Kristians Veibijs un arī Nikolajs Grjazins (abi ''Hyundai i20 R5''). Tāpat šajā posmā startēs Mārtiņa Seska viens no sīvākajiem konkurentiem JWRC klasē Sami Pajari (''Ford Fiesta Rally4'').

Vakar kļuvis zināms, ka Ots Tanaks gan šajās brīvdienās, gan Beļģijas WRC izmantos pieredzējušā beļģu braucēja Fredija Loiksa pakalpojumus, kas būs gan Tanaka Gravel Crew ekipāžas pilots, gan arī sniegs vērtīgus padomus par un ap ralliju, riepu izvēli. Loikss, kurš savas rallija karjeras laikā aizvadījis vairāk nekā 250 rallijus, ir vairākkārtējais Beļģijas rallija čempions, kurš Ipras rallijā, pa kura ceļiem notiks WRC, ir startējis 22 reizes, kuru laikā izcīnījis 11 uzvaras un 14 reizes kāpis uz goda pjedestāla.


Kreigs Brīns

Jāpiebilst, ka pagājušajā gadā Ipras rallijā uzvaru izcīnīja Kreigs Brīns (''Volkswagen Polo GTI R5''), bet pirms gada ātrākais bija Tjerī Noivils (''Hyundai i20 R5''). Tieši arī Hyundai komandas braucēji tiek uzskatīti par vieniem no galvenajiem favorītiem uz uzvaru šajā rallijā, kas ir zināms kā rallijs, kurā sportisti var diezgan daudz griezt trases iekšmalas, tādējādi trasi padarot netīru un slidenu, it īpaši otrajā aplī.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png