Rallijsprintā 'Talsi' uzvaru izcīna Švarcs-Švampāns

Mārtiņš Jankovskis 21.05.2017 - 10:37 Rallijsprintā 'Talsi' uzvaru izcīna Švarcs-Švampāns
M.Švarcs- Švampāns/A.Lūkins. Foto: MVFoto

Talsu rallija ietvaros tika aizvadīts arī trešais rallijsprinta posms, kur sportistiem vajadzēja veikt septiņus ātrumposmus ar kopējo garumu 57 kilometri.

Jau ar pirmajiem ātrumposmiem vadībā izvirzījās Mareka Švarca - Švampāna ekipāža, kura pēc četriem ātrumposmiem par nepilnām 27 sekundēm apsteidza Vigo Rubeni/Kristapu Eglīti. Pēdējos posmos nedaudz ātrāks bija Rubenis, taču kopvērtējumā otro uzvaru šosezon svinēja Švarcs - Švampāns/Armands Lūkins. Otro vietu izcīnīja Rubenis/Eglīte, bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa Mikus Neško/Mārtiņš Briedis, kuriem šis bija pirmais pjedestāls šogad. Šīm trim ekipāžām pirmās trīs vietas 4WD klasē.

2WD Open klasē uzvaru svinēja Roberts Poriņš/Oskars Virsis, kuri tikai par 2,11 sekundēm apsteidza Rūdolfa un Agnesi Grahoļskus. Ātri bija arī Dans Leščs/Raitis Ripelis, taču piektajā posmā ekipāža piedzīvoja avāriju un rallijs tai bija beidzies.

4WD Open klasē uzvaru izcīnīja lietuvieši Vitalijs Plastininas/Vitenis Plastininas (''Mitsubishi Lancer Evo X''), klasē 1600 par uzvarētājiem kļuva Aigars Berkolds un Kaspars Ozers (''VAZ 21083''), bet Jānis Grīnbergs un Jānis Strazdiņš (''BMW'') triumfēja  Klasika 3000 klasē.