Lietuvas rallijsprintā uzvar Švedas, Goldmanim 6.vieta (VIDEO)

Go4speed 29.09.2013 - 15:23 Lietuvas rallijsprintā uzvar Švedas, Goldmanim 6.vieta (VIDEO)
Ramūnas Čapkauskas. Foto: Martin Sport Racing

Sestdien Lietuvā, Mažeiķu apkaimē, notika 7. Lietuvas rallijsprinta čempionāta posms ''Viekšniai", kurā uz starta kopā stājās ap 40 ekipāžām, no kurām vairākas brauca zem Latvijas karoga.

Kārlis Goldmanis/Juris Eklons.

Bez Lietuvas un Latvijas rallijsprinta braucējiem ''Viekšniai" sacensībās piedalījās arī tādas Lietuvas rallija zvaigznes kā Vitautas Švedas, Ramūnas Čapkauskas un Martinas Samuitis.

Vitautas Švedas. Foto: Martin Sport Racing

Uzvaru, kā jau tas tika prognozēts, izcīnīja viens no šī brīža spēcīgākajiem Lietuvas rallija braucējiem Vitautas Švedas, aiz sevis atstājot Samuiti (+19,2) un Čapkausku (+42,2). No latviešu braucējiem augsto sesto vietu izcīnīja Kārlis Goldmanis/Juris Eklons.

Rūdolfs Grahoļskis/Reinis Vilsons.

14. vietu absolūti, bet otro 2WD klasē izcīnīja Rūdolfs Grahoļskis/Reinis Vilsons (Lada 2101). SG1 klasē otrie palika Toms Binde/Kristaps Daģis (VAZ 21061).

Toms Binde/Kristaps Daģis. Foto: Martin Sport Racing

Ar visiem rezultātiem var iepazīties ŠEIT.