Rallijsprintā Kurzeme uzvar Hermanis/Veilands

Go4speed 30.08.2013 - 23:28 Rallijsprintā Kurzeme uzvar Hermanis/Veilands

„Ātruma Festivāla - Rallija „Kurzeme"" laikā notiekošajās rallijsprinta sacensībās uzvaru izcīnīja Elvisa Hermaņa un Gata Veilanda ekipāža, kura izcīnīja uzvaras visos septiņos ātrumposmos.

Rallijsprinta sacensību trase bija identiska „Rallija Kurzeme" pirmās dienas trasei, un E. Hermanis bija 15. ātrākais no visiem piektdien startējušajiem braucējiem.

2.vietā ierindojās Gints Bremze un Toms Freibergs, savukārt 3. vietu ieņēma Kārlis Nebars ar Gundaru Berķi, kuriem uzvara 4WD klasē.

Gints Bremze. Foto: Aigars Tīdmanis, Go4speed

No vientilta piedziņas automašīnām ātrākā bija Valtera Kļaviņa un Māra Višinska ekipāža. 2.vietā ierindojās Toms Binde un Kristaps Daģis, bet trešie palika Raivis Ozoliņš un Artūrs Enkurs.

Rallijsprinta sacensībās finišēja 18 no kopumā 25 ekipāžām. Piecas ekipāžas izstājās dažādu tehnisku defektu dēļ, Jānis Grīnbergs ar Arni Mellupu neieradās pirmajā laika kontrolē, savukārt Atis Bruņinieks ar Edgaru Grīnu trešajā ātrumposmā piedzīvoja avāriju.

Rallijsprinta ekipāžām bija jāveic septiņi ātrumposmi ar kopējo garumu 45 kilometri, un rallijsprinta grafiks bija plānots tā, lai sportistiem nenāktos startēt pa tumsu.

Pēdējais rallijsprinta čempionāta posms notiks rallija "Latvija 2013" ietvaros septembra beigās.