profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Portugāles rallijā uzvar Samsonas, Pūķa ekipāžai sestā vieta

Mārtiņš Jankovskis 18.04.2021 - 19:07 Portugāles rallijā uzvar Samsonas, Pūķa ekipāžai sestā vieta
Foto: Ferreira Rally

Portugālē aizvadīts Rali Vieira do Minho 2021 rallijs, kur sportistiem bija jāveic 63 kilometri. Uz starta izgāja gandrīz 40 ekipāžas, kuru vidū bija Martinas Samsonas (''Mitsubishi Lancer Evo IX''), kā arī Ivo Pūķis, kurš bija stūrmanis portugāļu rallija braucējam Paulo Fereiram (''Mitsubishi Lancer Evo IX'').

Uzvarot visos sešos ātrumposmos, pārliecinošu uzvaru svinēja Samsonas, kuram minūti zaudēja Adruzilo Lopes. Sesto vietu absolūti un trešo klasē, zaudējot četras minūtes, izcīnīja Paulo Fereira, kuram stūrmanis bija pieredzējušais Pūķis.


Kā portālam Go4speed pastāstīja Ivo Pūķis, tad ''Pirmajā ātrumposmā bija neliela taustīšanās, kā arī sanāca viens tāds mazs momentiņš, kur mums paveicās, taču tur tika zaudēts vairāk par vienu minūti. Taču ar otro ātrumposmu viss bija kārtībā, lai arī, protams, mums abiem šis kopā bija pirmais rallijs. Sākotnēji bija ļoti neierasti lasīt stenogrammu angliski, taču nekādas kļūdas nepieļāvu un pilots visu izpildīja, ko lasīju. Šajā rallijā kļūdīties nevarēja, jo gar malām bija lieli akmeņi. Lai arī šo ralliju skatītāji nevarēja apmeklēt, to tāpat gar malām bija ļoti daudz, tāpēc varēja redzēt, ka šeit ļoti mīl ralliju."

Pēc finiša Pūķis atzina, ka "Jauni ceļi, jauns auto un pirmo reizi stenogramma angliski - vairāk vēlēties laikam būtu nekaunīgi. Paldies Jums mīļie par tik lielu atbalstu, labiem vārdiem un labām domām. Paldies Fereiram, kurš uzaicināja mani uz šo neaizmirstamo piedzīvojumu!''

Rallija rezultāti:

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png