profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Karēlijas rallijā automašīna ielido skatītājos (VIDEO)

Go4speed 26.01.2021 - 01:29 Karēlijas rallijā automašīna ielido skatītājos (VIDEO)
Foto: Karēlijas rallijs

Kā ziņo krievu mediji, tad Karēlijas rallijā vienā no ātrumposmiem rallija automašīna tika sanesta, kā rezultātā tā sagriezās un, uzmetot kūleni, ielidoja skatītājos. Par laimi, lielākā daļa skatītāju, kuri atradās aizliegtajā zonā, paspēja paskriet malā, taču diemžēl divi cilvēki (vīrietis un sieviete) cieta, kuri tika nogādāti slimnīcā. Tiek ziņots, ka abi guva vidēji smagas traumas.

Kā pastāstīja kāds aculiecinieks, tad viens no skatītājiem izdzīvoja brīnumainā kārtā - viņu izglāba bedre, kurā viņš tika iesviests, un tikai tāpēc automašīna viņu nesaspieda. Aculiecinieks, kuram iepriekš esot bijusi bēdīga pieredze šajā pašā vietā, zināja teikt, ka 15-20 minūtes pirms negadījuma viņš uzrunāja šo kompāniju, lai tā pamet šo vietu, taču šie skatītāji ignorēja šo lūgumu un turpināja vērot ralliju minētajā vietā, neskatoties uz to, ka iepriekš kāda cita ekipāža arī gandrīz piedzīvoja avāriju minētajā vietā.

Atgādināsim, ka uzvaru sīvā cīņā izcīnīja Igors Bulancevs, kurš Iļju Lotvinovu apsteidza par nieka 0,2 sekundēm. Trešais palika Denis Rostilovs (''Mitsubishi Lancer Evo IX''), kurš zaudēja 24,9 sekundes.Rallija labākie momenti:
 
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png