profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Biķernieku Motorsporta Festivāls sportistus un skatītājus pulcēs 5. jūlijā

Go4speed 24.03.2020 - 13:58 Biķernieku Motorsporta Festivāls sportistus un skatītājus pulcēs 5. jūlijā
Publicitātes foto

Pasaulē izsludinātā “Covid-19” pandēmija un ārkārtas situācija valstī ir izraisījusi iepriekš neplānotas izmaiņas arī autosporta notikumos ne tikai pasaules mēroga sacensībās, bet arī pašmāju čempionātu norisē. Latvijas rallijkrosa sacensību organizatori pieņēmuši virkni lēmumus par 2020. gada sezonu.

Jānis Bergs, Latvijas Rallijkrosa čempionāta organizators: "Šis ir jubilejas gads, piekto gadu pēc kārtas komanda strādā, lai Latvijā norisinātos ne tikai nacionālais rallijkrosa čempionāts, bet arī, lai varētu uzņemt Baltijas un ziemeļvalstu čempionātus. Marta vidū sapratām, ka šī sezona nāks ar izmaiņām un dažādiem izaicinājumiem, jo šī brīža situācija valstī un pasaulē aizēno cerības īstenot plānoto sezonas kalendāru. Vēlos uzsvērt, ka sezona netiek atcelta, bet tās norise tiks mainīta – būs jāpielāgojas visiem, bet domāju, ka tas nav nepaveicams uzdevums. Atgādinu, ka būtiski šobrīd ir ievērot noteiktos ierobežojumus, lai aizkavētu vīrusa izplatību, mums ir jābūt atbildīgiem pret sevi, tuvajiem un citiem, kuri šajā situācijā ir apdraudēti visvairāk,” uzsver Jānis.


Publicitātes foto

Sezonu pie ierastajiem apstākļiem tika plānots atklāt 2. - 3. maijā “Biķernieku Motorsporta Festivālā”, bet šī brīža situācijā organizators ir spiests veikt izmaiņas sacensību kalendārā. “Biķernieku Motorsporta Festivāls” tiek reorganizēts, lai saglabātu starptautisku sacensību norisi Latvijā, tas tiek pārcelts uz 5. jūliju, norises vieta nemainīga - Biķernieku trase. Sacensībās piedalīsies NEZ Ziemeļeiropas zonas kroskartu čempionāta un Latvijas rallijkrosa čempionāta dalībnieki. Plānotais NEZ Baltijas rallijkrosa čempionāta posms tiek pārcelts uz šī gada 5. - 6. septembri, sacensībām, kuras norisināsies leģendārajā Bauskas trasē “Mūsa Raceland.”

Latvijas rallijkrosa čempionāta organizatori dara visu iespējamo, lai šī gada sezona būtu pilnvērtīga, aizvadot visus piecus sacensību posmus. Par iespējamām pārējo šīs sezonas sacensību izmaiņām tiks lemts atbilstoši situācijai valstī, ja tas būs nepieciešams. Lūdzam sekot līdzi oficiālajai informācijai www.rallycross.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook.com/rallycross.lv un Instagram.com/rallycross.lv.

Latvijas rallijkrosa čempionāta kalendārs:
1. posms - 24. maijs / Jēkabpils, Baroni
2. posms - 5. jūlijs / Rīga, Biķernieki
3. posms - 15. augusts / Lietuva, Vilkyciai
4. posms  - 5. - 6. septembris / Bauska, Mūsa Raceland
5. posms - norises vieta un laiks tiks precizēts

NEZ Baltijas rallijkrosa čempionāts:
1. posms - 11. - 12. jūlijs / Lietuva , Vilkyciai
2. posms – 22. - 23. augusts / Igaunija, Kehala
3. posms - 5. - 6. septembris / Latvija, Bauska, Mūsa Raceland

NEZ Krosskartu čempionāta kalendārs:
1. posms - 5. jūlijs / Latvija, Rīga
2. posms - 25. jūlijs / Somija, Oulu
3. posms - 8. - 9. augusts / Zviedrija, Arboga
4. posms - 3. - 4. oktobris / Dānija Nysuma

Informāciju sagatavoja:
Zane Lielkāja
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png