Kristaps Grunte uzvar Igaunijas rallijkrosa čempionāta posmā

Go4speed 23.06.2019 - 11:01 Kristaps Grunte uzvar Igaunijas rallijkrosa čempionāta posmā

Lieliskas sacīkstes Igaunijas rallijkrosa čempionāta trešajā posmā Kuresārē aizvadījis Latvijas braucējs Kristaps Grunte, izcīnot uzvaru Touring car klasē. Arnis Odiņš Super 1600 klasē finišēja ceturtais, bet Jānis Veģeris šoreiz piedzīvoja izstāšanos.

Grunte Touring car klasē bija pārliecinošs visas dienas garumā. Kristaps ar uzvaru un divām otrajām vietām uzvarēja kvalifikācijas trīs braucienu summā, bet vēlāk bija neuzveicams gan pusfinālā, gan finālā. Otro vietu izcīnīja Margo Sometss, kuru Grunte finālā pārspēja par vairāk nekā sešām sekundēm.

Super 1600 klasē Arnis Odiņš kvalifikācijas summā ieguva piekto vietu, braucienos gūstot vienu sesto un divas piektās pozīcijas. Stabilais brauciens turpinājās pusfinālā, kurā Arnis sasniedza trešo pozīciju, ierindojoties aiz šajā posmā nenotveramā krievu braucēja Mihaila Simonova un Eiropas čempionāta braucēja Sīma Saluri. Finālā Odiņš ceturtais, piekāpjoties Simonovam, Janno Liguram un Toni Reunanenam.

Jānis Veģeris Supercar klasē šoreiz nevarēja izrādīt pretestību Igaunijas braucējiem, problēmu dēļ kvalifikācijas braucienos ievērojami atpaliekot no konkurentiem, bet fināla vidū izstājoties pavisam.