profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Baldiņam 'RallyX Nordic' sacensībās Somijā neizdodas iekļūt finālā

Go4speed 29.05.2022 - 21:10 Baldiņam 'RallyX Nordic' sacensībās Somijā neizdodas iekļūt finālā
Ronalds Baldiņš

Šajās brīvdienās Somijā, slavenajā Kouvolas trasē, tika aizvadīts ''RallyX Nordic'' čempionāta 3. un 4.posms, kurā uz starta CrossCar klasē izgāja latviešu sportists Ronalds Baldiņš.

Diemžēl tāpat kā sezonas pirmajos divos posmos, arī šoreiz Baldiņam neizdevās iekļūt finālos. Sestdien 3.posmā Baldiņš 20 sportistu konkurencē ieņēma 12.vietu, bet svētdien, kad tika aizvadīts seriāla 4.posms, Ronalds palika 13.vietā. Uzvaras CrossCar klasē svinēja Pasi Pentinens un Oskars Andersons.

Kā pēc sacensībām atzina Baldiņš, tad ''Divu dienu seriāls Somijā noslēdzies, kur abas dienas netikām finālā. Ieguvām kārtīgu koka medaļu. Svētdien, tāpat kā sestdien, nedaudz pietrūka, lai iekļūtu finālā, bet ar nedaudz nepietiek. Sāpīgi, bet tāds ir sports. Brauksim uz mājām un meklēsim ātrumu. Daudz laika nav, jo nākamās sacīkstes mums paredzētas Anglijā (18.-19.jūnijā), kur ar mūsu bagiju startēsim Nitro RX čempionāta 1.posmā.''

Kopvērtējumā pēc četriem posmiem vadību saglabā Tomas Ēks Murstads, kuram tikai divus punktus zaudē Patriks Halbergs. Baldiņš atkritis uz devīto pozīciju.


Supercar klasē sestdien uzvaru izrāva Tomas Brintesons, kurš par 0,098 sekundēm apdzina Niklasu Gronholmu, bet 0,393 sekundes zaudēja Johans Kristofersons. Jāatzīmē, ka visu braucienu līderis bija Kristofersons, taču divus apļus pirms brauciena beigām Kristofersona automašīnu piemeklēja tehniskas problēmas, un pēdējā apļa pēdējā līkumā to izmantoja Brintesons, kurš apdzina zviedru sportistu.

Svētdien Kristofersons bija neķerams. Uzvarējis visās trīs kvalifikācijās, Johans bija ātrākais arī pusfinālā un finālā, kur viņam cieši sekoja Niklas Gronholms, kurš palika otrais.

Pēc četriem posmiem kopvērtējumā Kristofersons pārsvaru pār Gronholmu palielinājis līdz 19 punktiem. Trešais ir Sondre Evjens, kurš zaudē 38 punktus.

5. un 6. ''RallyX Nordic'' posms no 8.-10.jūlijam notiks Rīgā, Biķernieku trasē.

Kopvērtējums kroskartu klasē:
1. Thomas EEK MURSTAD, Crosscar YMS, 84
2. Patrik HALLBERG, Crosscar EDGE, 82
3. Oskar ANDERSSON, Crosscar EDGE, 75
4. Pasi PENTTINEN, Speedcar Wonder, 70
5. Joni-Pekka RAJALA, Speedcar Xtrem, 69
...
9. Ronalds BALDIŅŠ, Speedcar Wonder, 45

Kopvērtējums Supercar klasē:
1. Johan KRISTOFFERSSON, Volkswagen Polo RX, 113
2. Niclas GRÖNHOLM, Hyundai i20, 94
3. Sondre EVJEN, Audi S1, 75
4. Thomas BRYNTESSON, Volkswagen Polo, 73
5. Ole Christian VEIBY, Audi S1, 64
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri: