Roberts Vītols Lielbritānijas rallijkrosa čempionātā izcīna 3.vietu

Go4speed 18.11.2021 - 12:53 Roberts Vītols Lielbritānijas rallijkrosa čempionātā izcīna 3.vietu

4.-5.decembrī Beļģijā, Spā-Frankošampas trasē, bija jānorisinās Lielbritānijas rallijkrosa čempionāta noslēdzošajam posmam, taču, kā ziņo sacensību rīkotāji, tad šis posms ir atcelts.

''Spā trase informē, ka smago plūdu seku un Covid-19 pandēmijas dēļ tā nevar uzņemt pie sevis plānotās sacensības. Lai arī mēs smagi strādājām pie tā, lai šo posmu aizstātu ar citu, lai čempionāts varētu sasniegt plānoto posmu skaitu, diemžēl organizatori nav spējuši atrast ekonomisku risinājumu alternatīvai norises vietai.''

Līdz ar to Supercar klasē, kurā šogad debiju piedzīvoja latvietis Roberts Vītols, par čempionu kļuva Dereks Tohils (173), kuram sekoja Ollijs O`Donovans (171) un Roberts Vītols (151). Jāatzīmē, ka Vītols šogad septiņos aizvadītajos posmos spēja izcīnīt trīs uzvaras.

Atgādināsim, ka pagājušajā gadā, uzvarot visās trijās sacensībās, par Lielbritānijas Super 1600 klases čempionu kļuva Vītols, kurš šogad pārkāpa uz jaudīgāko Supercar klasi, startējot ar Citroen C4.

Tikmēr Roberta 14 gadus vecā māsa Laura, neaizvadot pilnu sezonu, Junior Swift klasē izcīnīja devīto vietu.