profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Baldiņš ar 'Olsbergs MSE' komandas 'Supercar' auto startēs 'Nitro RX'

Mārtiņš Jankovskis 04.11.2021 - 21:23 Baldiņš ar 'Olsbergs MSE' komandas 'Supercar' auto startēs 'Nitro RX'
Ronalds Baldiņš

Latviešu autosportists Ronalds Baldiņš 13. un 14. novembrī piedalīsies ASV bāzētā rallijkrosa seriāla “Nitro RX” trešajā posmā. Kā savā paziņojumā vēsta sacensību organizatori, tad Baldiņš startēs ''Olsbergs MSE'' komandas sastāvā. Zināms, ka šīs komandas rīcībā ir divas automašīnas - ''Honda Civic Coupe'' un ''Ford Fiesta''.

Šobrīd nav zināms, ar kādu automašīnu startēs Ronalds. Atgādināsim, ka Ronalds bija plānojis debitēt šajā seriālā jau pirmajā posmā, taču tas neizdevās, jo sportists ar savu komandu tālāk par Amsterdamas lidostu diemžēl netika.


Foto: Ricardo Oms

Jautāts pēc plašāka komentāra par gaidāmo startu, Ronalds šoreiz, un pamatoti, bija piesardzīgāks. ''Jā, startēšu seriāla ''Nitro RX'' trešajā posmā, bet pagaidām, kamēr tur neesmu ticis, nekādus plašākus komentārus nevēlos sniegt. Līdz ko būsim klāt, tā tev par visu pastāstīšu. Bet jebkurā gadījumā, darīsim visu, lai aizstāvētu Latvijas godu!'' kaujinieciski noskaņots ir Ronalds Baldiņš.

Pēc aizvadītiem diviem posmiem “Supercar” klases vadībā ar 87 punktiem atrodas Timijs Hansens un Skots Spīds, bet par diviem punktiem mazāk ir Kevinam Hansenam.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri: