Baldiņam uzvara un otrā vieta Polijas autokrosā un rallijkrosā (VIDEO)

Mārtiņš Jankovskis 24.10.2021 - 16:59 Baldiņam uzvara un otrā vieta Polijas autokrosā un rallijkrosā (VIDEO)

Polijā aizvadīts noslēdzošais autokrosa un rallijkrosa čempionāta posms, kurā uz starta abās ieskaitēs izgāja Ronalds Baldiņš.

Jau ziņojām, ka pēc sestdienas Ronalds bija līderis bagiju ieskaitē, bet Supercar klasē mūsu sportists ieņēma sesto vietu.

Svētdien Ronalds turpināja demonstrēt lielisku sniegumu un, pārliecinoši uzvarot trešajā kvalifikācijā bagiju ieskaitē, Ronalds kā līderis kvalificējās finālam. Arī finālā mūsu sportists demosntrēja lielisku sniegumu, par 6,6 sekundēm apsteidzot Mateušu Koseļski, bet Macejs Laskovskis atpalika 7,4 sekundes. Arī ātrākais aplis finālā piederēja Baldiņam.

Supercar klasē ceturtajā kvalifikācijā Ronalds ieņēma ceturto vietu, kas viņam kopvērtējumā ļāva ieņemt piekto vietu (156 pts), kvalifikācijas uzvarētājam Marcinam Gagacki zaudējot 26 punktus. Savā pusfinālā Baldiņš četru sportistu konkurencē ieņēma trešo vietu, Gagackim zaudējot 6,1 sekundi. Tas Ronaldam ļāva iekļūt finālā, kur bija jāstartē no pēdējās rindas. Arī finālā neķerams bija Eiropas rallijkrosa čempionāta dalībnieks Gagackis, kurš izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Augsto otro vietu, gan apdzenot konkurentus, gan izmantojot viņu kļūdas pirmajā aplī, izcīnīja Ronalds, poļu braucējam zaudējot 6,5 sekundes, bet trešās vietas ieguvēju Maceju Manejovski apsteidzot par 1,3 sekundēm.