Go4speed 31.05.2021 - 23:08 Vītols Lielbritānijas rallijkrosa čempionāta 2.posma finālā cieš neveiksmi (VIDEO)

Pēc lieliskās debijas Lielbritānijas rallijkrosa čempionāta pirmajā posmā, kur Roberts Vītols Supercar klasē izcīnīja negaidītu uzvaru, pirmdien otrajā posmā tika ciesta neveiksme finālā.

Treniņos Robertam bija otrs ātrākais laiks, bet pirmajā kvalifikācijā Vītols bija ātrākais. Otrajā kvalifikācijā mūsu sportistam septītā vieta, bet trešajā – piektā. Trīs kvalifikāciju kopsummā Vītols ar 126 punktiem desmit braucēju konkurencē ieņēma augsto trešo vietu. Pirmās divas vietas ieņēma Marks Donelijs (137) un Dereks Tohils (132).

Pirmajā pusfinālā četru braucēju konkurencē Vītols finišēja otrais, pusotru sekundi zaudējot Rodžeram Tomasam. Tikmēr otrajā pusfinālā ātrākais bija pasaules un Eiropas RX dalībnieks Endijs Skots, kurš no trim kvalifikācijām piedalījās tikai pēdējā, kurā arī tika izcīnīta uzvara. Finālā aizraujošā un kontaktiem bagātā cīņā uzvaru svinēja Eiropas RX dalībnieks Tohils, aiz sevis atstājot Oliju O`Donavanu un Skotu. Diemžēl Vītolam fināla brauciens neizdevās kā plānots, jo startā sportista ''Citroen C4'' Supercar automašīna palika ļoti lēna un pēc viena nobraukta apļa Vītols izstājās.