Noskaidroti Latvijas minirallija kausa izcīņas čempioni

Go4speed 29.11.2021 - 09:38 Noskaidroti Latvijas minirallija kausa izcīņas čempioni
Māris Dunda/Marita Bajarune. Foto: Jānis Asaris

Ar miniralliju “Latvija 2021” noslēgusies šī gada Latvijas kausa izcīņa minirallijā. Pavisam kopā tika aizvadīti pieci posmi.

2WD Rookie ieskaitē par čempioniem šogad kļuva pēdējā posma uzvarējušie absolūtajā ieskaitē Kristaps Laipnieks/Kārlis Jansons. Pateicoties divām uzvarām sezonas noslēdzošajos divos posmos, Laipnieks sezonas kopvērtējumā izrāva uzvaru un kļuva par čempionu. Deviņi punkti mazāk Reinim Vilkaitim/Ingai Barkānei, bet trešā vieta Armandam Keišam/Tomasam Keišam (94).

4WD Rookie ieskaitē perfekta sezona Raivim Balodim/Ģirtam Kārkliņam, kuri uzvarēja visos piecos posmos, kopā sakrājot 150 punktus. Otrā vieta Mārim Purvēnam/Guntaram Muceniekam (94), bet trešie – Rihards Broničs/Mārcis Grinciuns (88).

1600 klasē, izcīnot divas uzvaras un trīs reizes paliekot otrie, par čempioniem kļuva Kaspars Tiders/Katrīna Ieva Gabaliņa (132). Otrie Kristaps Priedīte/Aivis Bērziņš (104), bet trešie – Andis Auniņš/Roberts Rūniks (72).

2000 ieskaitē, sezonas laikā pulcējot 32 dalībniekus, sezonas pēdējā posmā uzvarēja un par čempionu kļuva Sandis Laukšteins/Ingars Smaižis (121). Otrie – Kārlis Roziņš/Mārcis Dzenis (106), bet trešie – Reinis Trūps/Ēriks Kursišs (94).

2WD ieskaitē, uzvarot četros posmos, par pārliecinošiem čempioniem kļuva Gvido Rozenblūms/Indulis Kalniņš (144). Otrie finišēja Atis Gromovs/Kristers Blūms (118), bet trešie – Andris Ozols/Edgars Dedumets (83).

4WD klasē par čempioniem šogad kļuva Kristaps Dzīvītis/Māris Egle (144), kuriem četras uzvaras piecos posmos. Otrie – Ints Jeršovs/Gints Bērze (121), bet trešie pagājušā gada čempioni Raimonds Dūcis/Elvis Špehts (87).

4WD+ ieskaitē par čempioniem kļuva Kalvis Blūms/Ralfs Lipstoks (144), kuri bija ātrākie četros posmos. Otro vietu sezonas kopvērtējumā pēdējā posmā sev nodrošināja pagājušā gada čempions Mārtiņš Ločmelis ar stūrmani Didzi Eglīti (102), bet trešie – Jurģis Meisters/Guntis Slaidiņš (102).

Open 2WD klasē, pirmajā posmā paliekot bez punktiem, par čempioniem kļuva Miks Ķenavs/Kristaps Skrodis (128). Otrie Arvis Āboliņš/Artūrs Vilciņš (78), bet trešie – Jānis Krūkliņš/Mārtiņš Kļava (62).

Visbeidzot 4WD Open klasē sīvā cīņā par čempioniem kļuva Māris Dunda/Marita Bajarune (95), kuri, lai arī uzvaras šogad neizcīnīja, aizvadīja stabilu sezonu. Otrie Iļja un Estere Zakmaņi (90), bet trešie – Oskars Pavārs/Nauris Zavickis (78). Jāsaka, ka šajā klasē starp 16 ekipāžām uzvaras izcīnīja piecas dažādas ekipāžas.

Junioru ieskaitē triumfēja beļģu sportists, kurš startē ar LAF izsniegto licenci, Tomas Martens ar stūrmani Marku Haisegemu.