Tomass Štolcermanis kļūst par 'WSK Open Cup' čempionu (VIDEO)

Go4speed 03.10.2022 - 12:00 Tomass Štolcermanis kļūst par 'WSK Open Cup' čempionu (VIDEO)
Tomass Štolcermanis

Latviešu kartinga braucējs Tomass Štolcermanis svētdien Itālijā spēcīgā konkurencē kļuva par 'WSK Open Cup' sacensību uzvarētāju, vēsta portāls f1.lv.

Sacīkstes tika aizvadītas Lonato, “South Garda Karting” trasē. “Energy Corse” komandu pārstāvošais Štolcermanis startēja OK klasē, kurā piedalījās 30 braucēji.

Brīvajos treniņbraucienos Tomass uzrādīja septīto rezultātu, tāpat septītais bija kvalifikācijas treniņā. Hītu braucienos sportists ieņēma otro un divas desmitās vietas, kas viņam kvalifikācijas daļu ļāva pabeigt ar sesto rezultātu. Priekšfinālā tika izcīnīta trešā vieta un finālā Štolcermanis varēja startēt no otrās rindas.

Fināla starts Lonato trasē bija spraigs, bet Štolcermanim pēc sadursmes ar vienu no konkurentiem ātri vien izdevās nokļūt vadībā. Lai gan tālu aizbraukt no sāncenšiem nesanāca, latvietis bija vadībā līdz finišam un uzvarēja ar mazāk nekā sekundes pārsvaru pār zviedru Oskaru Pedersenu un brazīlieti Gabrielu Gomezu.

Pārējās klasēs par “WSK Open Cup” čempioniem kļuva turku braucējs Iskenders Zulfikari (MINI), kolumbietis Hanna Hernandezs Salims (OK JUNIOR) un francūzis Emiljēns Denners (KZ2).