profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Kulthards: Mēs nevaram ignorēt skatītāju domas (VIDEO)

Go4speed 25.03.2014 - 00:23 Kulthards: Mēs nevaram ignorēt skatītāju domas (VIDEO)
Deivids Kulthards. Foto: www.straitstimes.com

Lai arī jaunā F1 sezona ir tikai nupat kā sākusies, gan braucēji, gan komandu pārstāvji, gan arī skatītāji turpina apspriest pirmajā posmā redzēto. Pagaidām gan jāsaka, ka vairums viedokļu par sezonas pirmo posmu ir negatīvi. Vieniem nepatīk formulu skaņa, citiem nepatīk kā izskatās formulas, bet citiem liekas, ka formulas kļuvušas lēnākas.

Bijušais F1 pilots Deivids Kulthards pēc pirmā posma atzina, ka jaunā formulu skaņa viņam lika vilties. Atgādināsim, ka šogad līdzšinējos 2,4 litru V8 atmosfēriskos dzinējus aizstāj pilnīgi jauni 1,6 litru V6 turbo agregāti.

''Esmu vienisprātis ar F1 prezidentu Berniju Eklstonu par to, ka jaunajiem dzinējiem ir jāskan skaļāk,'' portālā nbcsports.com citēts Deivids Kulthards. ''Nav obligāti formulām jāskan kā pie V10 vai V8 dzinēja, taču efektīgāka skaņa ir neatņemama formulas sastāvdaļa. F1 formulas skaņai jābūt tādai, lai skudriņas skrietu pār ķermeni. Jābūt tādām sajūtām, it kā tev tikko blakus lidotu iznīcinātājs.''

''Pamēģiniet paklausīties, kā pilnā jaudā Monako tunelī skan V10 dzinējs un tad jūs sapratīsiet, par ko es runāju. Paskatieties uz šī brīža skatītāju reakciju. Domāju, ka viņi pauž to, ko domā daudzi. Mēs nevaram ignorēt skatītāju domas,'' nobeidz Kulthards, kurš savas F1 karjeras laikā startējis 247 sacīkstēs.

2013. un 2014. gada F1 dzinēju skaņu salīdzinājums:


1988. gada McLaren MP4/4 V6 turbo dzinēja skaņa:
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri: