profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Pilskalnu folkreisā pirmo uzvaru izcīna Buģis, krosā ātrākais Zobens

Go4speed 08.07.2018 - 11:17 Pilskalnu folkreisā pirmo uzvaru izcīna Buģis, krosā ātrākais Zobens
Foto: No Viestura Plētiena personīgā arhīva

Sestdien Jēkabpils puses Pilskalnu trasē tika aizvadīts Folkreisa Vasaras kausa 3. un Krosa komisijas autokrosa kausa 8. posms, kur uz starta izgāja 49 sportisti, ziņo autocross.lv.

Pēc četriem kvalifikācijas braucieniem folkreisā līderis bija Dāvis Emīls Ūdris (57), kuram sekoja Kalvis Buģis (46) un Andrejs Lajevskis (45). Tikmēr krosa ieskaitē līderis bija Ritvars Zobens (30), kuram sekoja Dainis Krūmiņš (26), Jānis Orbidāns (26) un Viesturs Plētiens (21).

Pirmajā folkreisa pusfinālā fināla pozīcijas nodrošināja Mairis Vigulis, Jānis Saulīte un Gatis Ģērmanis, bet otrajā pusfinālā vietu uz finālu nopelnīja Kaspars Zuģickis, Raimonds Berķis un Kaspars Cikmačs.

Jāpiebilst, ka pusfinālos tika piedzīvoti pirmie divi dienas kūleņi - pirmajā apkrita Raivo Antrops, bet otrajā – Artūrs Gubiņš. Abiem šīs bija otrās sacīkstes folkreisā. Finālā pārliecinoši pirmais Kalvis Buģis, sasniedzot savu pirmo uzvaru! Uz pjedestāla arī Ūdris, kurš knapi nosargāja otro vietu cīņā ar Māri Zālīti. Ceturtais sākotnēji bija Zuģickis, taču vēlāk viņš tika diskvalificēts no sacensībām tehnisko noteikumu pārkāpuma dēļ.

Krosa finālā uzvarēja Zobens, aiz sevis atstājot Plētienu, kurš smagā cīņā pārspēja Krūmiņu. Open 4500 klasē finālā Krūmiņš nestartēja, sākot gatavošanos svētdienas sacensībām. Startā Veģeris aizbrauca vadībā un turējās pirmais gandrīz līdz finišam, taču tad Jāņa auto paķēra iekšmalas valni un apgāzās, kas uzvaru ļāva svinēt Pārupem.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png