profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Vācietis pēc uzvaras paliek bez auto, Kučinskis jauno folkreisa sezonu sāk ar kūleni (FOTO)

Mārtiņš Jankovskis 20.01.2013 - 18:09 Vācietis pēc uzvaras paliek bez auto, Kučinskis jauno folkreisa sezonu sāk ar kūleni (FOTO)
Foto: Gints Bērziņš, Go4speed

Kamēr sestdien Alūksnē tika aizvadīts pirmais rallijsprinta posms, tikmēr Upesciemā startēja jaunā autokrosa un folkreisa sezona.

Kā portālam Go4speed atklāja LAF preses sekretārs Viesturs Saukāns, tad trase priekš pirmās reizes bija ļoti laba. Arī no organizatoriskā viedokļa viss bija kārtībā un bez kļūdām. ''Trase bija ļoti interesanta un specifiska. Jā, tā nebija ātra, bet tā prasīja zināmu meistarību no sportistiem, jo tur praktiski nebija taisnes. Visu laiku līkumi vai līkumu sērijas, kas ziemas braukšanai bija ļoti labi,'' stāsta Saukāns.


Foto: Gints Bērziņš, Go4speed

Pašas sacensības aizritēja ļoti korekti un ar progresējošu tehniku. Uz starta pavisam kopā izgāja 29 dalībnieki. Kā vēsta autocross.lv, tad finālā no starta vadībā izvirzījās Ermīns Vācietis, taču drīz viņu apdzina Ritvars Kārkliņš. Tomēr Ermīns apspēlēja konkurentu ar Džokera apļa palīdzību, sasniedzot uzvaru. Kārkliņš tiešā cīņā zaudēja otro vietu Mārtiņam Starkam. Runājot par pārējiem rezultātiem, Saukāns atzina, ka pārsteidza divi debitanti - Mārtiņš Kraujiņš, kurš brauca ar bijušo Riekstiņa Nissan NX100 mašīnu (5. vieta) un Matīss Šadris (7. vieta).


Foto: Gints Bērziņš, Go4speed

''No visiem līderiem, kuriem vajadzēja būt finālā, visi arī tur bija. Varbūt vienīgi, kurš nedaudz pārsteidza un netika A finālā, bija Mareks Dainis (Honda Civic), kurš brauca ar krosam sagatavotu Hondu. Šoreiz viņu pievīla tehnika,'' stāsta Saukāns, kurš pats sacensībās, cīnoties ar veiksmes trūkumu, palika 13. vietā. Jāpiemin, ka sezonu ar kūleni atklāja Ainārs Kučinskis, kurš kādā iekšmalā paķēra riepas.


Foto: Gints Bērziņš, Go4speed

Pēc sacensībām, izmantojot folkreisa pirkšanas sistēmu, uzvarētājs Vācietis palika bez automašīnas (Mazda 323). To iegādājās divkārtējais B600 Latvijas čempions Jānis Baumanis, kurš nākamajā posmā, visticamāk, debitēs folkreisā.


Foto: Gints Bērziņš, Go4speed

Interesantas cīņas un ātra braukšana bija arī krosa klasē, kur sportisti varēja braukt ar garajām radzēm. Arī šeit bija korektas cīņas. Finālā uzvarēja Andis Kļava, kurš vadībā izvirzījās pēc sākotnējā līdera Jāņa Kozlovska sagriešanās. Uz pjedestāla kāpa arī Jānis Dreimanis un Raivis Grigorovičs.

Visi folkreisa rezultāti atrodami šeit, bet autokrosa rezultāti meklējami šeit.

Folkreisa rezultāti:

1.

Ermīns Vācietis

Mazda 323

20

2.

Mārtiņš Starks

VW Golf II

17

3.

Ritvars Kārkliņš

VAZ 2108

15

4.

Rihards Dainis

Mazda MX3

13

5.

Mārtiņš Kraujiņš

Nissan NX100

12

6.

Renārs Ēķis

Opel Astra

11

7.

Matīss Šadris

VW Golf II

10

8.

Jānis Kļava

VW Golf III

9

9.

Ritvars Bendziks

Opel Astra

8

10.

Edijs Sloka

VW Golf I

7


Autokrosa rezultāti:

1.

Andis Kļava

VW Golf III

20

2.

Jānis Dreimanis

Matra Murena

17

3.

Raivis Grigorovičs

VW Golf I

15

4.

Jānis Kozlovskis

Toyota MR2

13

5.

Kristaps Ašmanis

Ford Sierra

12

6.

Jānis Lideris

VAZ 2108

0

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png