profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Romas ERČ kvalifikācijā ātrākais Grjazins, Sesks ārpus Top 10

Go4speed 19.07.2019 - 15:13 Romas ERČ kvalifikācijā ātrākais Grjazins, Sesks ārpus Top 10
Nikolajs Grjazins

Ar treniņiem un kvalifikāciju startējis Romas ERČ rallijs, kurā šogad startēs ap 60 ekipāžām. Treniņos ātrāko laiku uzrādīja Nikolajs Grjazins, bet Mārtiņš Sesks ar Uldi Briedi uzrādīja 13.ātrāko laiku, zaudējot 4,6 sekundes.

''Pirmajā treniņbraucienā nokavējām startu. Turpinājām braukt, pārbaudot trasi, jo, godīgi sakot, šajā rallijā būs daudz kas jauns un vēl nepieredzēts, kā arī pirmais asfalta rallijs ar šo pilnpiedziņas automašīnu. Otrajā braucienā jutāmies jau mazliet drošāki, mēģinājām eksperimentēt. Protams, daudz vēl ir jāpiestrādā, bet zinām, kur vēl var pielikt,” tā pēc treniņiem teica Sesks.


Seska/Brieža auto

Arī kvalifikācijā ātrākais bija Grjazins, kurš ar šo rezultātu bija nedaudz pārsteigts. Pilots atklāja, ka nebrauca ātri, jo vēlējies, lai viņu apsteidz konkurenti, lai redzētu, kādas sev starta vietas izvēlēsies spēcīgie itāļu braucēji. Taču tagad krievu braucējam būs pirmajam sev jāizvēlas starta pozīcija pirmajai dienai. 17.ātrāko laiku uzrādīja Sesks.

''Turpinām mācīties. Ja salīdzina ar Latviju un iepriekš pieredzētiem ātrumposmiem mājās, tad šeit ātrums ir pavisam cits. Kopumā ļoti interesanti, bet sarežģītības pakāpe ir augsta! Negaidīti ātrumposma laikā bija sarežģījumi ar pārbraucienā izmantojamajām austiņām, kas no nodalījuma uzkrita uz pedāļiem, kā rezultātā zaudējām laiku, kā arī zuda koncentrācija, stāsta Mārtiņš.

Divās dienās sportistiem būs jāveic 16 ātrumposmi (190 km).

Rezultāti:

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png