profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Nitišs 'Rally Liepāja' startēs ar aizmugures piedziņas 'Fiat Abarth 124 Rally' auto

Go4speed 15.05.2019 - 13:44 Nitišs 'Rally Liepāja' startēs ar aizmugures piedziņas 'Fiat Abarth 124 Rally' auto
Foto: FIA ERC

Reinis Nitišs startēs FIA Eiropas rallija čempionāta posmā ''Rally Liepāja'', kurā jēkabpilieti jau atkal sagaida ne mazums izaicinājumu. Dalība sacensībās paredzēta ar aizmugures piedziņas ''Abarth 124 Rally auto'', bet stūrmaņa krēslā redzēsim pieredzējušo Māri Kulšu. Eiropas rallija čempionāta posms ''Rally Liepāja'' notiks 24.-26. maijā. Šajā klasē Rally Liepāja redzēsim trīs šādas automašīnas.

''Pēc Abū Dabī rallijkrosa sacensībās piedzīvotās avārijas un sekojošajām remonta izmaksām, jau biju samierinājies, ka startu ''Rally Liepāja'' šogad nāksies atcelt. Taču, pateicoties maniem partneriem Circle K, Stihl, Citadele un If apdrošināšana, kuri operatīvi un aktīvi reaģēja uz Abarth piedāvājumu, esmu gatavs pilnīgi jaunam un iepriekš neparedzētam izaicinājumam. Rallijā uz starta stāšos ar visai neierastu auto - Latvijā ļoti reti sastopamu aizmugures piedziņas ''FIAT Abarth 124 Rally!” iesāk Reinis Nitišs.


Foto: FIA ERC

''''Rally Liepāja'' startēšu ar franču komandas apkalpotu itāļu auto, un plānojam vēl pirms rallija aizvadīt vienu testu dienu. Sacīkstes ar aizmugures piedziņas spēkratiem manā pieredzē aprobežojas vien ar kartingu, bagiju un startiem “Žiguļu” kausā, tādēļ treniņiem būs ļoti liela nozīme. Tā būs arī iespēja sastrādāties ar manu jauno stūrmani – pieredzējušo Māri Kulšu.''

''Ar nepacietību gaidu Rally Liepāja, kas solās būt ļoti ātrs, sarežģīts un sportiskām intrigām piepildīts. Tāpēc divtik liels prieks, ka varēšu būt daļa no šī pasākuma, un kārtējo reizi papildināt savu pieredzi. ''Rally Liepāja'' šogad būs pēdējais rallijs Latvijā, un arī laikapstākļus sola vasarai atbilstošus, tā kā daudz variantu jau nav – tiekamies ātrumposmos un esiet klāt mūsu piedzīvojumos ar kolorīto ''FIAT Abarth 124 Rally auto,” pirms sacensībām saka Reinis Nitišs.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png