Lukjaņuks pieļauj kļūdu un izstājas Kanāriju salu rallijā

Go4speed 04.05.2019 - 23:24 Lukjaņuks pieļauj kļūdu un izstājas Kanāriju salu rallijā

Eiropas rallija čempionāta (ERČ) Kanāriju salu rallija otrajā dienā sportistiem bija jāveic astoņi ātrumposmi. Diemžēl neveiksmīgi rallijs iesākās līderim Aleksejam Lukjaņukam, kurš kādā no līkumiem, griežot trases iekšmalu, sabojāja automašīnas priekšējo kreiso riteni. Kā vēlāk noskaidrojās, tad sportists sabojāja auto piekari, kas viņam liedza turpināt ralliju.

Vadību pārņēma spānis Pepe Lopezs, kurš to nosargāja līdz pat rallija beigām. Otrais finišēja Kriss Ingrams, bet trešais palika SRT komandas braucējs Lukašs Habajs, kurš pēc pirmās dienas bija tikai septītais. Ilgu laiku trešais bija Marijans Grībels, taču 15.posmā vācietis pārsita mašīnas riteni un kopvērtējumā atkrita uz desmito vietu. Kopvērtējumā līderis pēc diviem posmiem ir Habajs.

Rallija uzvarētājs

ERC2 klasē otro vietu izcīnīja Neiksans Rallysport komandas pilots Zelindo Melegari. Tikmēr ERC 3 Junior ieskaitē uzvaru svinēja Žans Baptists Frančeski, kurš par nepilnām divām minūtēm apsteidza spāni Efrenu Larenu.

Nākamais ERČ posms notiks Rally Liepāja.