Lukjaņuks izcīna 3.vietu Kanāriju salu ERČ kvalifikācijā

Go4speed 02.05.2019 - 14:51 Lukjaņuks izcīna 3.vietu Kanāriju salu ERČ kvalifikācijā

Ar treniņiem un kvalifikācijas posmu ceturtdien startēja Kanāriju salu ERČ posms. Dalību šim rallijam apstiprinājušas 115 ekipāžas (ERČ ieskaitē startēs 48 ekipāžas, pārējās – Spānijas rallija čempionāta posma ietvaros), kurām divās dienās būs jāveic 16 ātrumposmi ar kopējo garumu 200 kilometri. Pavisam kopā uz starta izies 27 R5 automašīnas.

Treniņos ātrāko laiku uzrādīja spānis Ivans Ares (''Hyundai i20 R5''), kurš Spānijas rallija čempionāta 1.posmā izcīnīja 2.vietu. Otrais treniņos palika Pepe Lopezs (''Citroën C3 R5''), kuram sekoja Aleksejs Lukjaņuks (''Citroën C3 R5'').

Kvalifikācijā ātrākais bija Lopezs, kuram pussekundi zaudēja Ares, bet Lukjaņuks, kurš šajā rallijā triumfēja pērn, līderim zaudēja 1,3 sekundes. Sezonas pirmā ERČ posma uzvarētājs Lukašs Habajs kvalifikācijā uzrādīja desmito ātrāko laiku, līderim zaudējot 5,6 sekundes.