Sesks/Francis uzvar Čehijas ERČ rallijā 'Junior U27' klasē

Go4speed 26.08.2018 - 17:19 Sesks/Francis uzvar Čehijas ERČ rallijā 'Junior U27' klasē
Sesks/Francis līksmo

Ar čehu sportista Jana Kopecka uzvaru noslēdzies Eiropas rallija čempionāta (ERČ) Čehijas rallijs. Līderi pēc pirmās dienas ātrumposmiem bija Aleksejs Lukjaņuks/Aleksejs Arnautovs ar ''Ford Fiesta R5'' automašīnu, kuriem sekoja Kopeckis (''Škoda Fabia R5'').

Pēc otrās dienas trīs posmiem Kopecks jau bija apsteidzis Lukjaņuku. Arī noslēdzošajos trīs posmos Kopeckis bija pārāks par Lukjaņuku, kas beigās viņam arī ļāva svinēt uzvaru. Otrais finišēja Lukjaņuks, bet trešo vietu izrāva Dani Sordo, kurš ceturtās vietas ieguvēju Miroslavu Jakešu apsteidza par nieka 0,3 sekundēm. Piektā vieta absolūti Nikolajam Grjazinam, kurš bija ātrākais starp ERC Junior U28 klases braucējiem.

Jans Kopeckis. Foto: Jiří Jermakov

ERC Junior U27 klasē pirms noslēdzošās dienas Sesks/Francis (LMT Autosporta Akadēmija) par 41 sekundi apsteidza Simonu Vāgneru no Austrijas. Pēc otrās dienas trīs posmiem Vāgners atspēlēja 16 sekundes, taču noslēdzošajos trīs posmos Sesks nosargāja savu pārsvaru un izcīnīja otro uzvar pēc kārtas ERC Junior U27 klasē. Otrais finišēja Vāgners, bet trešais palika Seska komandas biedrs Toms Kristensons.

''Šis bija ļoti sarežģīts rallijs. Pēdējā posmā īsi pirms finiša mēs ieskrējām grāvī un gandrīz nefinišējām, taču esam laimīgi tikuši līdz galam. Vairāk nekā laimīgi izdarīt to kā ātrākajai Eiropas čempionāta U27 junioru ieskaites ekipāžai. Perfekta nedēļas nogale,” tā Sesks.