Čehijas Barum rallija kvalifikācijā sīvās cīņās Seskam 13.vieta (VIDEO)

Go4speed 18.08.2023 - 11:36 Čehijas Barum rallija kvalifikācijā sīvās cīņās Seskam 13.vieta (VIDEO)
Mārtiņš Sesks/Renārs Francis

Ar kvalifikācijas ātrumposmu piektdien Čehijā startējis Eiropas rallija čempionāta priekšpēdējais posms, Barum rallijs, kas ir viens no sarežģītākajiem asfalta rallijiem.

Treniņos ātrāko laiku uzrādīja pieredzējušais čehs Jans Kopeckis, kurš šajā rallijā uzvarējis pēdējās septiņas reizes! Pussekundi viņam zaudēja cits čehu sportists Filips Marešs. Mārtiņam Seskam/Renāram Francim 15.vieta. Kā vēlāk atklāja Sesks, tad viņš treniņos esot braucis ar lietus riepām, jo trase no rīta esot bijusi mitra.

Vēlāk sekoja kvalifikācijas brauciens, kurā ātrākais bija Marešs. 0,120 sekundes viņam zaudēja cits čehs Eriks Cais, bet 0,167 sekundes atpalika Simons Vāgners. Tikai sestais finišēja Kopeckis, kurš savam tautietim zaudēja 1,545 sekundes. Seskam kvalifikācijā 13.vieta, no līdera atpaliekot 2,541 sekundes. Jāatzīmē, ka devīto no trīspadsmitās vietas šķīra tikai 0,2 sekundes. Vēlāk sportisti sev izvēlēsies starta vietas sacensību pirmajai dienai.

Astoto ātrāko laiku uzrādīja Aleksejs Lukjaņuks, bet devītais palika ERČ kopvērtējuma līderis Haidens Padons, kurš šajā posmā var sev nodrošināt ERČ čempiontitulu.

Pavisam kopā sportistiem būs jāveic 13 ātrumposmi (200,43 km). Pirmā ātrumposma starts (9,57 km) tiks dots piektdien 22:00 pēc Latvijas laika.

PIEDALIES RALLY BUHARIKI UN POLIGON #1 TACTICAL LASER TAG ERČ PROGNOŽU SPĒLĒ!