Sesks starp ātrākajiem Polijas ERČ kvalifikācijā

Go4speed 20.05.2023 - 09:08 Sesks starp ātrākajiem Polijas ERČ kvalifikācijā

Piektdien startēja Eiropas rallija čempionāta trešais posms. Pa dienu sportisti aizvadīja treniņus un kvalifikāciju, kur ātrākais bija mājinieks un sacensību galvenais favorīts uz uzvaru Mikolajs Marčiks. 0,1 sekundi viņam zaudēja ātrais soms Miko Heikila, bet trešais finišēja bijušais WRC pilots Haidens Padons. Augsto ceturto vietu izcīnīja Mārtiņš Sesks/Renārs Francis. 0,2 sekundes mūsu ekipāžai zaudēja cits bijušais WRC pilots Mads Ostbergs. Jāatzīmē, ka Top 5 ekipāžas iebrauca pussekundes robežās.

Mads Ostbergs

Vēlāk vakarā tika aizvadīts pirmais Superspeciālais ātrumposms, kurā vēlreiz ātrākais bija Marčiks. 0,9 sekundes viņam zaudēja Padons, bet 1,1 sekundi lēnāks bija Eriks Cais. Seska ekipāža vienā no līkumiem nedaudz zaudēja ātrumu, un finišā ekipāža ieņēma 22.vietu, līderim zaudējot 4,3 sekundes.

Taču īstās cīņas sāksies sestdien, kur sportisti veiks septiņus dopus (100 km). Pirmā ātrumposma starts 9:45.