profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Armstrongs Kanāriju salu rallija pirmajā dienā piedzīvo iespaidīgu avāriju (VIDEO)

Go4speed 13.05.2022 - 20:32 Armstrongs Kanāriju salu rallija pirmajā dienā piedzīvo iespaidīgu avāriju (VIDEO)
Rallija līderis

Aizvadīta Eiropas rallija čempionāta Kanāriju salu rallija pirmā diena, kurā sportistiem bija jāveic seši ātrumposmi. Pēc sīvām cīņām līderis pēc pirmās dienas ir spāņu pilots Luis Monzons (''Škoda Fabia Rally2 evo''), kuram 8,4 sekundes zaudē ERČ pirmā posma uzvarētājs Nils Solans (''Volkswagen Polo GTI R5''), kurš tikai pēdējā brīdī nodrošināja budžetu, lai startētu šajā rallijā. 12,1 sekundi atpaliek 2020. un 2021.gada Francijas asfalta rallija čempions Joans Bonato (''Citroën C3 Rally2''). 20,3 sekundes zaudē pagājušā posma uzvarētājs Efrens Larena (''Škoda Fabia Rally2 evo'').


Neveiksmīgi ceturtais ātrumposms beidzās RC4 klases braucējam Džonam Armstrongam, kurš kļūdījās bremzēšanā un lielā ātrumā ieskrēja barjerās. Par laimi, barjeras sportistu pasargāja no daudz nopietnākām sekām.

''Diemžēl Kanāriju salu rallija 4. ātrumposmā kļūdījāmies bremzēšanas laikā, un mēs piedzīvojām avāriju. Ar mani un Braienu viss ir kārtībā. Atvainojamies komandai un sponsoriem, bet šoreiz mēs nevarēsim turpināt sacensības. Laiks pārstartēties un pārliecināties, lai šādas lietas nākotnē vairs neatkārtotos,'' tā Džons Armstrongs.

Rallija otrajā dienā sportistiem būs jāveic atlikušie seši ātrumposmi.

Rallija rezultāti:


Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri: