profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

WRC organizators turpmāk rīkos arī ERČ ralliju

Go4speed 08.07.2021 - 22:27 WRC organizators turpmāk rīkos arī ERČ ralliju
Foto: Bastien Roux

Kļuvis zināms, ka no nākamā gada Eiropas rallija čempionātu (ERČ) turpmāk rīkos pasaules rallija čempionāta (WRC) rīkotājs. Tas kļuvis zināms ceturtdien notikušajā Pasaules motosporta padomes sēdē. Atgādināsim, ka kopš 2013.gada ERČ rīkoja Eurosport Events.


Foto: Lukasz Kos

''Pēdējo deviņu sezonu laikā esam uzrādījuši spēcīgus rezultātus WRC popularizēšanā, un mēs esam lieliskā situācijā, lai ERČ pievienotu savam portfelim. Mūsu komandā ir augsta līmeņa organizatoriskā, reklāmas un apraides pieredze, un mēs ar lielu pārliecību ceram strādāt kopā ar FIA, lai attīstītu ERČ kā neatņemamu rallija piramīdas sastāvdaļu. Mēs ERČ redzam spēcīgu izaugsmes potenciālu, kas koncentrējas galvenajiem Eiropas tirgiem. Mūsu mērķis ir turpināt attīstīt ERČ identitāti, vienlaikus nodrošinot, ka tā ir piemērota WRC struktūrai,” saka WRC rīkotājdirektors Jons Sībels.

''Mēs sekojam FIA prezidenta Žana Toda vēlmei, lai ERČ un WRC organizētu viens, nevis divi organizatori. ERČ ir aizraujoša nākotne, un mēs ticam, ka WRC rīkotāju komanda spēs virzīt to uz priekšu,'' saka Eurosport Events vadītājs Fransuā Ribeiro.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png