profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

'Rally Liepāja' kvalifikācijas līderi Talsu ātrumposmiem izvēlas vēlo starta secību

Go4speed 15.08.2020 - 00:55 'Rally Liepāja' kvalifikācijas līderi Talsu ātrumposmiem izvēlas vēlo starta secību
Foto: FIA ERC

Pēc Rally Liepāja kvalifikācijas, kurā ātrākais 4,6km garajā posmā bija Nikolajs Grjazins, ātrākie 15 braucēji izvēlējās sev starta pozīcijas pirmajai dienai, kas notiks Talsu pusē. Sestdiena sportistiem solās būt īpaši smaga. Lai arī kopā būs jāveic tikai četri ātrumposmi, to kopējais garums būs gandrīz 90 kilometri.

Kā jau tas bija sagaidāms, ātrākie braucēji izvēlējās startēt vēlāk. Grjazins izvēlējās startēt no 15.pozīcijas, kamēr no 14.pozīcijas startēs polis Miko Marčiks, kurš treniņos un kvalifikācijā izskatījās ātrs. No 13.starta pozīcijas startēs pagājušā gada ''Rally Liepāja'' uzvarētājs Olivers Solbergs. Kā pirmais trasē sestdien dosies vācu sportists Dominiks Dinkels, kuram sekos itālis Alberto Batistoli un austrietis Nikolaus Mairs-Melnhofs. Šiem un citiem braucējiem, kuri trasē dosies sākumā, būs sestdien jācīnās ar slideno trasi un jātīra ceļš rallija līderiem. Jāatzīmē, ka sestdien visas ekipāžas startēs ar divu minūšu intervālu.


Foto: FIA ERC

Kā 27.startēs Mārtiņš Sesks, kuram priekšā startēs Martins Rada no Čehijas (kvalifikācijā palika pēdējais), kuram šis ir pirmais grants rallijs karjerā. Kā noskaidroja portāls, tad Sesks pēc Radas startēs pēc četrām minūtēm. Latvijas rallija čempionātā kā pirmais (pēc 43 ERČ dalībniekiem) startēs Jānis Vorobjovs.

Jāpiebilst, ka divi piloti piektdien par ātruma pārsniegšanu uz koplietošanas ceļiem saņēma naudas sodus. Nikolaus Mairs-Melnhofs par ātruma pārsniegšanu (vietā, kur bija atļautais ātrums 90 km/h ekipāža brauca ar 121 km/h) būs spiests šķirties no 525 eiro, bet Mads Ostbergs saņēmis 500 eiro lielu naudas sodu. Abiem sportistiem naudas sodi jāsamaksā 48 stundu laikā.

Sestdien pirmā ātrumposma starts paredzēts 12:20.

Kvalifikācijas rezultāti:
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png