profile
register
facebook
youtube
twitter instagram
baneris-aix-2-5445-4514-2008.gif

Baltijas drifta atklāšanas posmā Biķerniekos jauna trases konfigurācija (VIDEO)

Go4speed 03.05.2022 - 11:50 Baltijas drifta atklāšanas posmā Biķerniekos jauna trases konfigurācija (VIDEO)
Foto: AGphoto Latvia

Baltijas drifta sezona šogad tiks atklāta ar starptautiskām divu dienu sacensībām. Atgriežoties sacensībās ar skatītājiem, tiek gatavots arī patīkams pārsteigums visiem sacensību apmeklētājiem - būs atvērti dalībnieku parki, drifts divās vietās vienlaicīgi un jauna trases konfigurācija Semi Pro un Pro klasēm.

Īpaša šī Baltijas drifta sezonas atklāšana būs ar to, ka atklāšanas sacensības pēc divu gadu pauzes atkal tiks aizvadītas Biķerniekos, kas noteikti pietrūka gan sportistiem, gan līdzjutējiem.

Dalībnieku reģistrācija ir uzsākta. Uz šo brīdi Baltijas drifta sezonas atklāšanai ir reģistrējušies 63 dalībnieki. Pilnu dalībnieku sarakstu un visu informāciju par sacensībām iespējams meklēt www.driftlatvia.com.

Biķerniekos notiks Latvijas un Igaunijas Street drifta kausi, Latvijas un Igaunijas Semi pro drifta čempionāti, Livonijas drifta čempionāts un Baltijas drifta čempionāts, kur satiksies Latvijas, Igaunijas un Lietuvas Pro drifta čempionātu dalībnieki.
Sacensības sāksies 13. maijā, kur visas dienas garumā notiks drifta treniņi, bet vakarā Street klase aizvadīs savus kvalifikācijas braucienus.


Publicitātes foto

Savukārt 14. maijs ir noteikta kā galvenā sacensību diena. Oficiālā sacensību daļa sāksies 14.00 ar oficiālo atklāšanas ceremoniju, kam sekos Street, Semi pro un Pro klases tandēmu braucieni. Skatītājiem ieeja atvērta no 09.00, iespējams vērot gan treniņus, gan kvalifikācijas braucienus abās ieskaites klasēs.

Interesanti ir tas, ka sestdienā sacensības notiks paralēli divās trasēs. Street aizvadīs savus startus spīdveja stadionā, bet Semi Pro un Pro klases galvenajā Biķernieku trases daļā – šoreiz jaunā konfigurācijā! Trases pamatdaļa saglabāsies jau esošā - no ''smilšu kalna'' gar galveno tribīni, bet konfigurācijas beigu daļa šoreiz būs pilnīgi jauna, noteikti liels izaicinājums visiem braucējiem, jo braucis to nebūs vēl neviens.

Skatītāji aicināti vērot driftu gan lielajās, atjaunotājas Biķernieku tribīnēs, gan no laukuma pie spīdveja stadiona. Abās sacensību dienās būs atvērts dalībnieku parks, kas nozīmē, ka skatītājiem būs iespēja satikt savus iecienītākos sportistus klātienē un apskatīt jaunās sezonas automašīnas tuvumā.

13. maijs – Drifta treniņu diena – Street, Semi Pro, Pro un Street klases kvalifikācijas braucieni.
14. maijs – Baltijas drifta sezonas atklāšana, Semi Pro un Pro klases kvalifikācijas un tandēmu braucieni, Street tandēmu braucieni.

Biļetes ietvers neierobežotu piekļuvi gan abiem dalībnieku parkiem, gan centrālajām tribīnēm. Biļetes darbojas divas dienas, tās iespējams iegādāties visās biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv. Biļetes būs iespējams iegādāties arī uz vietas.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
aix-copy-2837-1940.png motul-partner-3110.png nrs-4325.png batcc-0816.png ar-4809.png vagi-2128.png srt-5914.png bmp2-1740.png