profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Ātruma Cilts video: Reinis Nitišs: Varbūt jāšķir jauna lapaspuse autosportista karjerā

Go4speed 08.11.2019 - 10:16 Ātruma Cilts video: Reinis Nitišs: Varbūt jāšķir jauna lapaspuse autosportista karjerā
Publicitātes foto

Go4Speed.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma Cilts jaunāko sēriju. Šoreiz raidījumā viesosies Eiropas čempions rallijkrosā Reinis Nitišs, lai atskatītos uz aizvadītās sezonas veikumu.

Reinim Nitišam šī sezona ir noslēgusies. Ātruma Cilts vadītājs Pauls Timrots kopā ar Reini dodas izbraucienā, kura laikā pārrunās paveikto, trakākos sacensību momentus un sportista nākotnes plānus. Nitišs atzīst, ka aizvadītā sezona ir bijusi perfekta – ar saviem kāpumiem, kritumiem un kūleņiem.

Drāma trasē, brauciens uz jumta, avārijas un dzirksteles Reinim nav laupījušas optimismu un spēju piecelties pēc neveiksmes. Skatītājiem arī būs iespēja uzzināt, kas starp viņu un Jāni Baumani notika pusfinālā Rīgā un vai varbūt sportists patiesībā ir radīts rallija disciplīnai. Vai Reinis Nitišs ir gatavs pāršķirt jaunu lappusi savā autosportista karjerā, noskaidrosim jaunajā Ātruma Cilts sērijā!

Šajā Ātruma Cilts sezonā Pauls Timrots atkal meklē interesantus, trakus un aizrautīgus sarunu biedrus, kuri pastāstīs par saviem piedzīvojumiem. 2019. gadā raidījums kļuvis vēl mobilāks, jo bieži izrausies no ierastās studijas un dosies uz kādu notikumu vietu vai interesantiem pasākumiem.

Ātruma Cilts katru trešdienu plkst. 19.00 skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Skatītāji aicināti piedalīties Twitter sarunās ar tēmturi #ĀtrumaCilts.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png