Go4speed 03.06.2021 - 21:25 'KN Autosprint' digitālā rallija čempionāta sezona noslēdzas ar Ralfa Sirmača uzvaru
Publicitātes foto

Noslēdzies septītais digitālā rallija čempionāts ''Bundzis Rally Championship'', kuru šoreiz atbalstīja KN Autosprint komanda. Šajā sezonā visi dalībnieki startēja ar vienādām Subaru Impreza rallija automašīnām. Pavisam kopā rallija čempionātā pieteicās 172 dalībnieki un 29 komandas.

Par čempionu digitālajās sacīkstēs kārtējo reizi kļuva Ralfs Sirmacis. Otro vietu izcīnīja Atis Gromovs, bet uz pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa Mārtiņš Druvaskalns, kurš demonstrēja ļoti stabilu sniegumu visas sezonas garumā. Rookie klasē uzvarēja Andis Klans, otrais Jāns Grīnvalds, bet trešais Toms Vējš.

Komandu ieskaitē pirmo vietu izcīnīja FI&BU RACING TEAM, kuras sastāvā startēja Ralfs Sirmacis un Artis Nīlenders. Sezonu šī komanda uzsāka nedaudz savādākā sastāvā un kopā ar Ralfu startēja Kaspars Bundzinieks, bet, organizējot arī citas sacensības, Kaspars nevarēja pilnvērtīgi startēt šajā čempionātā, tāpēc tika nolemts mainīt komandas sastāvu. Cīņā par otro vietu bija iesaistītas četras komandas. Veiksmīgākā šoreiz bija PROSPEED komanda, kurā startēja Edvards Egle un Mārtiņš Druvaskalns. Trešo vietu izcīnīja DACIA SONDERO WRT komanda, Toms Vējš un Andis Klans. Tikai 8 punkti pietrūka komandai MOŠ SAIES, lai kāptu uz pjedestāla, kuras sastāvā startēja Ēriks Kriviņš un Kristaps Ušvils. Junioru klasē čempions Artūrs Ilva, kurš visas sezonas laikā demonstrēja ļoti augstus sasniegumus. Otro vietu ieguva Patriks Gromovs, bet trešais Ričards Bundzinieks.

Šā sezona bija ļoti neveiksmīga mūsu visatraktīvākajam dalībniekam Jānim Krūmiņam. Krūmiņš finiša karogu ieraudzīja tikai vienu reizi, bet tas viņu neatturēja iepriecināt visus skatītājus. Sacīkstēs piedalījās arī pats pasākuma atbalstītājs. Kārlis Nebars startēja pirmo reizi šādā čempionātā un savā klasē sasniedza 11.vietu. Tagad čempionātā būs neliels pārtraukums un, beidzoties vasarai, organizatori turpinās ar jaunu sezonu, kura jau būs astotā.

''Bundzis Rally Championship'' saka lielu paldies KN Autosprint par atbalstu šajā sezonā!