Ralfam Sirmacim kārtējais izcīnītais digitālā rallija čempiontituls

Go4speed 04.03.2021 - 21:25 Ralfam Sirmacim kārtējais izcīnītais digitālā rallija čempiontituls
Publicitātes foto

Noslēdzies digitālā rallija čempionāts ''Rallyworkshop Championship''. Rallija Čempionātā piedalījās 125 dalībnieki un 23 komandas. Šajā sezonā, kura organizētājiem jau bija sestā, visi dalībnieki startēja ar vienādām ''Mitsubishi Lancer Evolution X'' rallija automašīnām.

Čempionātā visvairāk uzvaras izcīnīja pieredzējušais rallija braucējs Ralfs Sirmacis, kurš no 13 rallijiem uzvarēja 11 un izcīnīja sev kārtējo čempiontitulu. Otro vietu čempionātā izcīnīja Raivo Dabiņš, bet par patīkamu pārsteigumu parūpējās Matīss Alksnis, kurš, startējot ar pulti jeb kontrolieri, izcīnīja augsto 3.vietu absolūtā kopvērtējumā. Tikai dažus punktus no Top 3 atpalika Atis Gromovs, kuram čempionātā šoreiz jāsamierinās ar ceturto vietu. Edgars Lūžnieks izcīnīja piekto vietu, bet un Ēriks Kriviņš palika sestais.

Sacensību organizētāji saka vislielāko pateicību ''Rallyworkshop'' komandai par doto iespēju dalībniekiem tikt pie lieliskām balvām.

6. Jānis Šteinbergs 601 punkts

Pavisam drīz (15.03.2021.) sāksies jaunā 7. sezona. Nākošajā sezonā Dirt Rally 2.0 Bundzis atbalstīs ''KN Autosprint'' komanda, kur šoreiz visiem dalībniekiem būs jāstartē ar vienādām ''Subaru Impreza'' rallija automašīnām. Šajā sezonā balvās nebūs tikai kausi un medaļas, bet PRO un Rookie klasēs uzvarētājiem būs iespēja izbraukt ar kādu no ''KN Autosprint'' ''Subaru'' pa īstu trasi. Vairāk informācija pa gaidāmo digitālo čempionātu Facebook grupā Dirt Rally 2.0 Bundzis.