profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

'333 Ziemas kausa' 4.posmā sensāciju sarūpē deviņgadīgais Tomass Štolcermanis

Go4speed 31.01.2017 - 12:52 '333 Ziemas kausa' 4.posmā sensāciju sarūpē deviņgadīgais Tomass Štolcermanis
Foto: Artūrs Igaveņš

Aizvadītajā nedēļas nogalē ar vienlīdz spraigām cīņām sporta kompleksā “333” norisinājās ceturtais “333 Ziemas kauss” sacensību posms. Kā portālu informē Marta Kaktiņa, tad šajā posmā kā pirmie startēja dalībnieki ar mazāko kopvērtējuma punktu skaitu. Taču, neskatoties uz izmaiņām ierastajā stara kārtībā, visās sešās ieskaitēs pirmo vietu ieguvēji izcīnīja pārliecinošas uzvaras, iegūstot maksimālo punktu skaitu.

Par sacensību sensāciju kļuva komandas “333 Autosport” braucējs, deviņgadīgais Tomass Štolcermanis, kurš 2WD AM grupā jau pēc pirmajiem diviem braucieniem bija nodrošinājis uzvaru posmā, uzrādot ātrākos apļa laikus savā grupā. No trešā brauciena jaunais autosportists atteicās, dodot iespēju savā vietā baltajā Opel OPC startēt komandas biedram, junioram Artūram Bondaram, kura automašīnai uz to brīdi bija radušās tehniskas problēmas. Bondars iespēju izmantoja un nodrošināja sev nepieciešamo punktu pārsvaru pār 2WD AM klases kopvērtējuma līderi Arti Freibergu, tādejādi Bondars ierindojās otrā, bet Freibergs – trešajā vietā.


Foto: Artūrs Igaveņš

Arī 2WD PRO grupā uz pjedestāla dominēja “333 Autosport” komanda. Pirmo vietu izcīnīja pieredzējušais autosportists Mārtiņš Lapiņš, kurš, tāpat kā Tomass Štolcermanis, uzvaru nodrošināja pirmo divu braucienu laikā un trešajā braucienā nestartēja. Otro vietu izcīnīja Mareks Štolcermanis, savukārt trešajā vietā ierindojās Andis Gluškovs. Tiesa, šo sacensību rezultāti kopvērtējuma rezultātus neietekmēja – līdera pozīcijas saglabā Arvis Bērziņš.

Par uzvaru RWD AM grupā spraigās cīņās sacentās Mārtiņš Kļava un Aleksejs Kreipāns, taču absolūti ātrākais apļa laiks savā grupā un pirmās vietas abos braucienos uzvaru garantēja Mārtiņam Kļavam. Tā rezultātā Mārtiņš Kļava pirmais, Aleksejs Kreipāns otrais un Kārlis Karāns trešais. Pēc ceturtā posma grupas līdera pozīcijas ieņem Mārtiņš Kļava, kurš Kārli Karānu apsteidz vien par trīs punktiem.


Foto: Artūrs Igaveņš

RWD PRO grupā par uzvarētāju kļuva Raivis Galviņš, kuram šajā posmā iegūtie punkti ļāva kopvērtējuma tabulā ieņemt līdera pozīciju. Uz pjedestāla otrā pakāpiena šoreiz Jānis Apsīte, bet trešā vietā Voldemāram Kalvem. Līdzšinējais RWD PRO grupas līderis un pagājušās sezonas uzvarētājs Aigars Tīdmanis šorez tikai 7.vietā, kā rezultātā kopvērtējumā - otrais. Atlikušajos divos čempionāta posmos cīņa par RWD PRO grupas kopvērtējuma uzvarētāja pozīciju turpināsies vēl saspringtāka, jo pirmo un otro vietu šķir vien trīs punkti.

Sacensību dienas vakara pusi šoreiz pārvaldīja pilnpiedziņas (4WD) klases braucēji, kuri līdz ar tumsas iestāšanos devās pilnīgi svaigā trasē. 4WD AM grupā absolūti nepārspēts palika Jurģis Meisters, kurš katrā no trim braucieniem tuvākos konkurentus pārspēja par teju divām sekundēm! Uzvara posmā viņām jauj pacelties kopvērtējuma tabulā uz otro vietu. Posma pjedestāla otrā vieta šoreiz grupas kopvērtējuma līderim Jānim Ozoliņam, trešā – Kristapam Mazuram.


Foto: Artūrs Igaveņš

Savukārt posma absolūti ātrākajā grupā, 4WD PRO, sevi par nemainīgi ātrāko pierādīja kopvērtējuma līderis Jānis Vicinskis, nostiprinot līdera pozīcijas kopvērtējuma tabulā. Otrajā vietā šoreiz Edgars Tralla, pakāpjoties arī kopvērtējuma tabulā uz otro vietu, apsteidzot Jāni Hānu, bet trešo vietu izcīnīja – Sandis Eislers, kurš iepriekš startējis tikai čempionāta 1.posmā.

Ceturtā posma rezultāti ŠEIT, bet kopvērtējums ŠEIT.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png