Go4speed 15.12.2019 - 20:29 Kristofersons, apdzenot 19 braucējus pirmajā aplī, no 22.vietas aizcīnās līdz pirmajai vietai
Johans Kristofersons.

Malaizijā ar sezonas pēdējo posmu (viena posma laikā tiek aizvadīti trīs atsevišķi braucieni) noslēgusies WTCR sezona, kur par pasaules čempionu kļuva Norberts Mišelišs, kurš brauca ar Hyundai automašīnu. Pirmajā un otrajā braucienā uzvaras izcīnīja Mišelišs un Estebans Guerieri, kuri abi tobrīd cīnījās par titulu.

Pasaules čempions Norberts Mišelišs

Trešajā braucienā, kas norisinājās lietū, fantastisks brauciens padevās bijušajam rallijkrosa braucējam Johanam Kristofersonam, kurš, startējis no 22.vietas, spēja izcīnīt uzvaru. Jāpiebilst, ka Johans jau pirmajā aplī spēja apdzīt 19 braucējus. Vēlāk zviedru sportists noķēra trīs līderus, no kuriem tobrīd divi cīnījās par čempiontitulu. Diemžēl pēc izbraukšanas ārpus trases Guerieri ziņoja, ka viņa auto zūd jauda. Sportists zaudēja ātrumu un finišēja 22.vietā, paliekot bez punktiem. Tikmēr viņa sīvākais konkurents Mišelišs izcīnīja otro vietu, tādējādi nodrošinot sev čempiontitulu.

Tikmēr uzvaru izcīnīja Kristofersons, kurš tādējādi kļuva par sezonas labāko debitantu. Tāpat Kristofersons bija labākais savā ''Volkswagen'' komandā. Jāpiebilst, ka ''Volkswagen'' šīs kā rupnīcas komandai bija pēdējās sacīkstes.

''Ja godīgi, nezinu kā tas bija iespējams. Izmantoju visas iespējamās trases līnijas – iekšmalas un ārmalas, kā arī izmantoju visus iespējamos riskus. Platā trase un daudz lietus – tā bija vienīgā iespēja gūt panākumus. Esmu apmierināts ar šo sezonu, kurā izdevās izcīnīt trīs uzvaras un piecus goda pjedestālus,'' saka Johans Kristofersons.