profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Ekstroms kļūst par elektriskās 'Cupra' sacīkšu mašīnas oficiālo pilotu (VIDEO)

Go4speed 19.09.2019 - 22:39 Ekstroms kļūst par elektriskās 'Cupra' sacīkšu mašīnas oficiālo pilotu (VIDEO)
Foto: electric-tcr.com

Zviedru autosportists Matiass Ekstroms nesen kļuva par ''Cupra e-Racer'' zīmola vēstnieku, kā arī par oficiālo pilotu. ''Pievienoties ''Cupra e-Racer'' ir dabisks solis. Visu savu sacīkšu karjeru veltīju, pētot iekšdedzes dzinēju formātus, taču gribēju ar Cupra pāriet uz elektriskajām sacīkstēm, kas šajā segmentā ir ceļa rādītājs kopš tā sākuma,'' saka 41 gadu vecais Matiass Ekstroms, kurš savas autosporta karjeras laikā ir kļuvis par Pasaules rallijkrosa čempionu un divkārtējo DTM čempionu.


Foto: seat-mediacenter.com

Cupra mērķis ir no jauna definēt sacīkšu nākotni - radīt jaunu, tīrāku un efektīvāku sacensību veidu, kur galvenā loma ir tehnoloģijai un savienojamībai. ''Cupra e-Racer'' paredz šo nākotni, atverot durvis konkurencei starp pilnībā elektriskiem automobiļiem. Zināms, ka šo auto jauda būs 670 Zs.


Foto: seat-mediacenter.com

Automašīna būs aprīkota ar 6072 bateriju vienībām, kas kopā svērs 450 kilogramus (1/3 no auto svara), kuras varēs uzlādēt 40 minūtēs. No 0 – 100 km/h auto paātrināsies 3,2 sekundēs, bet 200 km/h tas sasniegs tikai 8,2 sekundēs. Maksimālais ātrums būs 270 km/h.


Foto: www.carstyling.ru

Tiek ziņots, ka šī jaunā sacīkšu auto koncepcija pavērs durvis jaunai braukšanas pieredzei. Interesanti, ka atpakaļskata spoguļi ir nomainīti pret mini kamerām, nodrošinot lielāku aerodinamiku. Tāpat uz informācijas paneļa integrētais ekrāns ļaus vadītājam redzēt, kas notiek ap viņu. Tikmēr centrālais skārienekrāns ļaus vadītājam reālā laikā uzraudzīt un pārsūtīt attiecīgos datus, kas saistīti ar elektrisko sistēmu un automašīnas veiktspēju.


Foto: www.carstyling.ru

Tāpat noskaidrojies, ka Ekstroms šajās brīvdienās Zviedrijā startēs noslēdzošajā RallyX Nordic rallijkrosa posmā. Sportists startēs ar JC Raceteknik komandas 2017.gada Audi S1 Supercar automašīnu, kuru šī komanda no EKS vienības iegādājas 2017.gadā.


Foto: JC Raceteknik

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png