profile
register
facebook
youtube
twitter instagram
baneris-aix-2-5445-4514-2008.gif

Calko testē 'Audi RS 3 LMS' un gatavojas debijai pie virtuālo sacīkšu simulatoru stūres

Go4speed 06.06.2020 - 22:45 Calko testē 'Audi RS 3 LMS' un gatavojas debijai pie virtuālo sacīkšu simulatoru stūres
Publicitātes foto

Titulētais Latvijas autošosejas pilots Konstantīns Calko svētdien debitēs pie virtuālo sacīkšu simulatoru stūres, lai piedalītos “E-BaTCC” trešajā sacensību posmā “auto24ring” trasē Igaunijā, kur viņam pretī stāsies spēcīgākie Baltijas virtuālo sacīkšu braucēji.

Konstantīns Calko ir vienīgais sportists no Baltijas valstīm, kas piedalījies Lemānas 24 stundu izturības sacīkstēs, kur trasē devās ar LMP2 klases spēkratu. Aizvadītajā sezonā Latvijas sacīkšu braucēju redzējām arī pie Lamborghini “Huracan ST” un TCR klases automašīnu stūres dažādos sacensību seriālos. Tā kā šogad sacensības vēl nav atsākušās, ir aizvadīti tikai testi ar “LV Racing” komandas Audi “RS 3 LMS” automašīnu Biķernieku trasē.


Publicitātes foto

Īsto autošosejas sacensību pauzes dēļ Konstantīns izlēma pamēģināt spēkus virtuālajās sacensībās: ''Šogad jūtami pietrūkst adrenalīns, ko var iegūt sacensībās. Kamēr ir pārtraukums, pamēģināšu iegūt šo adrenalīnu virtuālajā vidē, startējot ar “E-race.lv” simulatoriem. Zinu, ka pretinieki ir spēcīgi, bet centīšos ātri pielāgoties un cīnīties par pjedestālu. Sacensības simulatoros būs laba iespēja sagatavoties jaunajai sezonai,” stāsta Konstantīns Calko.

Calko pretinieku pulkā būs arī vairāki citi Baltijas autošosejas čempionāta(BaTCC) dalībnieki – Jānis Hāns no Latvijas, somu pilots Tomas Halonens, lietuvieši Kasparas Vaškelis, Tauras Gudinavičius, Tomas Jurevicius, kā arī beļģis Julien Schein.

Informāciju sagatavoja:
Baltic Touring Car Championship

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
aix-copy-2837-1940.png motul-partner-3110.png nrs-4325.png batcc-0816.png ar-4809.png vagi-2128.png srt-5914.png bmp2-1740.png