profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

'ENEOS Riga Summer Race' Biķernieku trasē pulcēs 150 dalībniekus no deviņām valstīm

Go4speed 18.08.2017 - 10:59 'ENEOS Riga Summer Race' Biķernieku trasē pulcēs 150 dalībniekus no deviņām valstīm
Publicitātes foto

Brīvdienās gaidāmajā Baltijas autošosejas čempionāta festivālā „ENEOS Riga Summer Race” 150 sportisti no Baltijas, Gruzijas, Somijas, Krievijas, Ukrainas un citām valstīm Biķernieku trasē cīnīsies par skaistām uzvarām divu dienu garumā 13 dažādās ieskaites klasēs. Autošosejas sacīkstes papildinās drifta šovs, kura laikā Kristaps Blušs uzstādīs drifta ātruma rekordu Biķernieku trases Ozola līkumā.

“ENEOS Riga Summer Race” ietvaros tiks aizvadīts Baltijas autošosejas čempionāta trešais, Latvijas autošosejas čempionāta ceturtais, Baltijas 4 stundu izturības čempionāta ceturtais, kā arī vēsturisko automobiļu seriāla “Dzintara aplis” ceturtais un Starptautiskā draudzības kausa otrais posms.


Publicitātes foto

Spēcīgākajā „Baltic Touring Car” klasē gaidāmas spraigas cīņas - trasē dosies 21 sportists, starp kuriem pirmo reizi kuplā skaitā arī latviešu braucēji – Artūrs Batraks (BTC2/TCR klase), Pāvels Ščapovs (BGT), Roberts Rode (BGT), Toms Bērziņš (BTC2/TCR), Rolands Dūda (BTC1) un Reinis Lazdiņš (BTC1).

Pāvels Ščapovs pēc diviem aizvadītiem posmiem ir līderis BGT klasē, bet otrajā vietā ir Roberts Rode. BTC1 klasē pirmajā vietā šobrīd krievu sportists Andrejs Jušins. Lietuviete Erneste Globīte un Artūrs Batraks dala līderpozīciju BTC2/TCR klasē. Baltic Open klases vadībā – dānis Frederiks Holms.

Latvijas čempionātā „Legend Car” automašīnām pieteikušies 16 dalībnieki. To vidū Uldis Timaks, Valters Zviedris, Ernests Veismanis, Mārtiņš Steinerts un Jānis Horeliks. Cīņas solās būt spraigas, jo kopā ar astoņiem latviešiem startēs arī pieci Gruzijas pārstāvji un pa vienam dalībniekam no Turcijas, Krievijas un Somijas.

„Kumho Tyre Challenge” abās klasēs kopā sacensībām dalību pieteikuši 12 autobraucēji. Super 1600 klasē pēc diviem posmiem līderis ir jaunais igauņu braucējs Stīvens Sūsts, otrais Kristaps Mietulis, bet trešais Ingus Beļakovs, kuram iepriekšējā posmā nācās tikt galā ar tehniskām ķibelēm, bet tas neliedz viņam saglabāt vietu uz goda pjedestāla. Nacionālajā klasē joprojām nepārspēts ir Jānis Vanks.


Publicitātes foto

Vēsturiskajā automobiļu seriālā „Dzintara aplis”, kas norisinās kopā ar Starptautiskā Draudzības kausa otro posmu, šobrīd kopā pieteikušies 51 dalībnieks. 19 no tiem ir ārvalstu sportisti no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Ukrainas.

Vēsturiskajā Formula klasē trasē dosies 11 sportisti, starp kuriem arī 5 latviešu sportisti ar sezonas līderiem Andri Griķi (Formula Mondial) un Robertu Tomu (Formula Easter).
Aizraujošākās vēsturisko automašīnu sacīkstes gaidāmas, kad trasē parādīsies VAZ automašīnas, jo šobrīd pieteikušies jau 25 dalībnieki. VAZ 1300 klasē dalību apstiprinājuši 10 dalībnieki, arī sezonas līderi Ģirts Vecvanags un Aivars Laipnieks. VAZ 1600 klasē konkurence ir vēl sīvāka – tur uzvaru sadalīs 15 braucēji, kuru vidū arī sezonas līderis Matīss Mežaks. Šoreiz sacensības bez sezonas vicelīdera Pētera Laipnieka.

Arī Volga klase priecē ar kuplu dalībnieku sastāvu - trasē svētdien dosies 15 vēsturiskās automašīnas. Volga klases līderis šobrīd ir Ainars Šēnfelds, bet Volga 406 klasē pirmais ir Modris Feodorovs.

Pilns dalībnieku saraksts apskatāms sacesību mājaslapā: https://batcc.eu/entry-list-eneos-riga-summer-race-2017/


Publicitātes foto

Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas visās „Biļešu Serviss” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. Biļešu cena uz abām dienām ar iespēju iekļūt dalībnieku parkā 15 eiro, vienas dienas biļete - 10 eiro. Sacensību dienās būs nopērkamas arī vienas dienas ieejas biļetes tikai uz tribīnēm, cena 7 eiro. Bērniem līdz 12 gadu vecumam pieaugušo pavadībā.

Jaunākā informācija par Baltijas autošosejas festivālu „ENEOS Riga Summer Race” oficiālajā mājaslapā www.batcc.eu vai Facebook lapā „ENEOS Riga Summer Race”.

ENEOS Riga Summer Race video pieteikums: https://youtu.be/oGjDPmbag18
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png