profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Augustā Biķernieku trasē jau sesto gadu notiks ENEOS Riga Summer Race autošosejas festivāls

Go4speed 26.07.2017 - 20:57 Augustā Biķernieku trasē jau sesto gadu notiks ENEOS Riga Summer Race autošosejas festivāls
Foto: www.batcc.eu

19. un 20. augustā Rīgā jau sesto gadu notiks Baltijas autošosejas festivāls „ENEOS Riga Summer Race”, kas kā ierasts pulcēs plašu dalībnieku sastāvu no dāžādām valstīm. Ceturtais Baltijas autošosejas čempionāta posms Biķernieku trasē pulcēs gan dāžadus vēsturisko automašīnu spēkratus, gan jaudīgas modernās šosejas sporta automašīnas ar dalībniekiem no Baltijas, Skandināvijas, Krievijas un citām valstīm.  

„ENEOS Riga Summer Race” ietvaros par uzvaru 4. sezonas posmā cīnīsies Baltijas 4H izturības čempionāta komandas, garantējot spraigas cīņas līdz finiša līnijai. Sagaidāms, ka Rīgā uz start redzēsim vairāk par 20 komandām. Starp spēcīgajām un pieredzes bagātajām lietuviešu komandām startēs arī ne mazāk spēcīgās latviešu un igauņu komandas, kurām šajā posmā pievienosies arī jaunpienācēji no Dānijas.

Trasi kā allaž uzkarsēs jaudīgās „Baltic Touring Car” klases automašīnas un par ātriem manerviem parūpēsies skatītāju iemīļotie „Legend Cars” klases dalībnieki, kas šoreiz aizvadīs Latvijas čempionāta posmu. Festivāla ietvaros pirmo reizi trasē būs redzams vēsturisko automašīnu „Starptautiskais Draudzības kauss”, kas pulcēs “Dzintara aplis” dalībniekus, kā arī viesus no Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas un Vācijas. Neiztiksim arī bez Latvijas čempionāta „Kumho Tyre Challenge” klasēm, kurās turpināsies cīņas par čempionu tituliem.


Kuplā skaitā būs redzami vēsturskās šosejas pārstāvji no visas Austrumeiropas. Publicitātes foto

Bez cīņām autošosejas trasē šoreiz skatītājus sagaida arī kāds īpašs pārsteigums – Amerikas Formula D seriālā startējošais latviešu sportists Kristaps Blušs, driftējot ar 1000 Zs drifta auto, uzstādīs ātruma rekordu slavenajā Ozola līkumā, iedibinot jaunu tradīciju un ceļojošo kausu, kuram dots nosaukums “Drift King of Speed” (Drift King of Speed).  Drifta šovu skatītājiem “Elkoņa” tribīnē būs iespēja vērot abās sacensību dienās. 

Tikai jūlijā ieejas biļete uz abām sacensību dienām maksā 10 Eur, augustā - 15 Eur. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas visās „Biļešu Serviss" kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. Sacensību dienās būs nopērkamas arī vienas dienas ieejas biļetes uz tribīnēm (7 Eur). Bērniem līdz 12 gadu vecumam pieaugušo pavadībā, pensionāriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, uzrādot derīgu apliecību, ieeja bez maksas. 

Jaunākā informācija par Baltijas autošosejas festivālu „ENEOS Riga Summer Race” oficiālajā mājaslapā www.batcc.eu vai Facebook lapā „ENEOS Riga Summer Race”. 
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png