Go4speed 24.07.2017 - 19:41 Latviešu 'Flash Racing' komanda klasē izcīna 2.vietu 'Eneos 1006km powered by Hankook'

Aizvadītajās brīvdienās Lietuvā, Palangā, notika šosejas izturības sacensības ''Eneos 1006km powered by Hankook”. Tajās uz starta kopā izgāja 39 ekipāžas. D2 klasē startēja ''Flash Racing'' vienība, kuras sastāvā brauca Artūrs un Vilnis Batraki, kā arī nesen 24 stundu Lemānas sacīkstēs startējušais Konstantīns Calko, kurš kļuva par pirmo latviešu autošosejas braucēju, kurš startējis šajās prestižajās sacensībās.

Neskatoties uz tehniskām problēmām, ''Flash Racing'' D2 klasē izcīnīja 2.vietu. ''Mēs ar Artūru sazvanījāmies un izlēmām startēt šajās lieliskajās sacensībās kopā. Izturības sacenībās svarīga stabilitāte un mums izdevās nokļūt līdz finišam 2.vietā, kas ir lielisks sasniegums komandai, kas pirmo gadu startē šāda veida sacensībās. Tehniski gan negāja pavisam gludi, jo sacensību vidū apmēram pusotru stundu stāvējām boksos un risinājām problēmas, kas bija saistītas ar kardānu. Tas izdevās un atgriezāmies trasē,” tā par startu Palangā LAF preses sekretārei Kristīnei Pavlovskai komentēja Konstantīns Calko.

Vaicāts par turpmākiem kopīgiem plāniem komandas „Flash racing” sastāvā, Konstantīns atturējās no komentāriem, taču šis kopējais sasniegums noteikti iedvesmo visu komandu turpmākajām cīņām un panākumiem.

Uzvaru izcīnīja ''Skuba Dream'' komanda, kura brauca ar ''Porsche 911 GT3 CUP 997'' automašīnu. Jāpiebilst, ka desmito vietu izcīnīja ''Liqui-Moly Racing Team Lithuania'' komanda, kuras sastāvā brauca Toms Bērziņš.