profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Grenči Eiropas Autokrosa čempionāta posmā Mūsā sasniedz finālu

Go4speed 02.06.2019 - 19:39 Grenči Eiropas Autokrosa čempionāta posmā Mūsā sasniedz finālu
Foto: Zaļaiskalns Photography

Svētdien sporta kompleksā "Musa Raceland" noslēdzās FIA Eiropas Autokrosa čempionāta 2. posms. Sacensību karstumā sacentās vairāk nekā 100 sportisti no dažādām valstīm. Paralēli Eiropas čempionātam, divās klasēs sacentās Lidostas "Rīga" kausa braucēji, tai skaitā arī Latvijā jau zināmi autosportisti - Beate Klipa un Reinis Nitišs.

SuperBuggy finālā iekļuva Ervins un Justs Genči. Diemžēl abiem sportistiem neizdevās starts - Ervins aizbrauca ceturtais, Justs visai kolonai pa vidu. Turklāt Kubičeks otrajā aplī ietriecās Ervina mašīnas sānos, liekot latvietim pazaudēt vēl vairākas pozīcijas. Ervins drīz tika garām Justam, un abi sāka pakaļdzīšanos līderiem, taču tas nenesa pozīciju uzlabojumus, un Ervins guva piekto, Justs sesto vietu. Uzvaru svinēja vācietis Bernds Stube.

JuniorBuggy klasē finālā iekļuva Kristiāns Grencis, taču mūsu jaunais braucējs izstājas uzreiz pirmajā pagriezienā, gūstot desmito vietu. Tikmēr Barts van der Putens noturēja aiz sevis Novotiju un izcīnīja uzvaru.

Diemžēl Māris Līcis, Andris Kuļikovskis un Juris Kuļikovskis palika aiz pusfinālu robežas.


Foto: Zaļaiskalns Photography

Raimonds Kisiels, Latvijas Automobiļu federācijas prezidents: "Prieks atgriezties savā dzimtajā pilsētā Bauskā. Domāju, ka FIA Autokrosa komisija šīs sacensības vērtēs augstu, jo organizatori bija ņēmuši vērā ieteikumus pēc pagājušā gada un krietni uzlabojuši savu sniegumu. No Latvijas Automobiļu federācijas gribu teikt paldies visiem sacensību atbalstītājiem!"

Ivo Traubergs, Eiropas Autokrosa čempionāta 2. posma organizators: "Eiropas Autokrosa čempionāta 2. posms ir aizvadīts - komanda ir labi pastrādājusi, viss noritēja pēc grafika, kā labs Šveices pulkstenis. Trasē ik uz stūra norisinājās spraigas cīņas. Visiem bija interesanti un sacensības varēja izbaudīt! Skatitāji bija ieradušies vairāk nekā pagājušajā gadā, pilnas bija ne tikai tribīnes, bet arī vietējās pļavas. Ja drīkstu vērtēt mūs pašus, tad liktu 9+, jo vienmēr jau var labāk. Paldies visiem cilvēkiem, kuri bija kopā ar mums visas nedēļas nogales garumā."

Labākie Eiropas Autokrosa čempionāta 2. posmā:
Junior Buggy - 1. Bart Van Der PUTTEN; 2. Jakub NOVOTNY; 3. Styn JASPERS;
Buggy 1600 - 1. Vincent MERCIER; 2. Petr NIKODEM; 3. Markus WIBBELER;
Touring AX - 1. Matvey FURAZHKIN; 2. Vaclav FEJFAR; 3. Jan BARTOS;
Super Buggy - 1. Bernd STUBBE; 2. Mike BARTELEN; 3. Jakub KUBICEK.


Foto: Zaļaiskalns Photography

Paralēli Eiropas Autokrosa čempionāta posmam norisinājās arī Lidosta "Riga" kauss. Tajā divās ieskaites klasēs goda pledestālu dalīja:
Xtreme 750 Buggy: 1. Andre KIIL; 2. Ronalds BALDIŅŠ; 3. Reinis NITIŠS.
National 2000: 1. Jānis DREIMANIS; 2. Edijs Ošs; 3. Raimonds MŪRNIEKS.

Jānis Bergs, viens no Eiropas Autokrosa čempionāta posma Latvijā organizatoriem: "Liels prieks par lielisku nedēļas nogali "Mūsas" trasē, Bauskā. Paldies vairāk nekā 100 dalībniekiem, mūsu komandai un visiem iesaistītajiem cilvēkiem, kopā sarīkojām kārtīgu Autokrosa notikumu divu dienu garumā!"

Informāciju sagatavoja:
Zane Lielkāja
Sabiedrisko attiecību speciālists

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png