profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

FOTO, VIDEO: Ekstroma piedzīvojumi ar kupenām turpinās

Go4speed 26.02.2021 - 12:52 FOTO, VIDEO: Ekstroma piedzīvojumi ar kupenām turpinās
Foto: @mattiasekstroem

Lai arī Lapzemes WRC rallijs vēl īsti nav sācies, piedzīvojumu netrūkst DTM un pasaules RX zvaigznei Matiasam Ekstromam. Vispirms sportists pierakstu laikā noskrēja no ceļa un ieskrēja kupenā, kur tikai ar konkurentu palīdzību viņam izdevās atgriezties trasē. "Trases pierakstīšanai aizņēmos mammas automašīnu... Piedod, mammu! Tagad man patiešām tev būs jāsagādā jauna automašīna. Liels paldies Emīlam Lindholmam, citiem konkurentiem un faniem, kuri palīdzēja mums izkļūt ārā no šīs iesācēju kļūdas."


Foto: @mattiasekstroem


Foto: @mattiasekstroem

Taču ar to Ekstroma piedzīvojumi ar kupenām nebeidzās. Shakedown posmā savā pirmajā un vienīgajā braucienā zviedrs vēlreiz noskrēja no ceļa un ielidoja kupenā.

Foto: @HartusvuoriWRC

Jāpiebilst, ka minētajā līkumā vairāki braucēji (Tjerī Noivils, Elfins Evans un Ole-Kristians Veibijs) atspiedās pret kupenu, tāpēc Ekstroms pēc izstāšanās uzjautrinoties uzrunāja savus konkurentus: "Man ir jautājums Noivilam, Evansam un Veibijam. Kur ir tā kupena, pret kuru es gribēju atspiesties?"

Vieta, kur gandrīz avarēja Veibijs:

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png